Kozmetika Medik8 v online obchode

Kozmetika Medik8. Prírodné a ekologické produkty na čistenie pleti, krém na akné, proti starnutiu, omladenie, peeling, hydratácia pokožky, aj na citlivú pleť… Značka Medik8 pochádza z Veľkej Británie a vyznáva tzv. CSA filozofiu, ktorá spája jednoduchosť a účinnosť v jednom.

Čo je to CSA filozofia? Ráno sa aplikuje na pokožku vitamín C a k tomu sa ako antioxidant a ochrana proti UV žiareniu využíva krém s ochranným faktorom. Na noc sa využíva kozmetický produkt, ktorý obsahuje vitamín A. Značka Medik8 má viacero produktových rád kozmetiky s rozličnými hodnotami a koncentráciou vitamínov.

Ekologická kozmetika Medik8 využíva prírodné látky nielen v zložení, ale je ohľaduplné aj voči samotnej prírode. Balenie kozmetických produktov je recyklovateľné ale aj vyrobené z už pred tým zrecyklovaných plastov, skla či papiera. Vzniká tak zaujímavosť, pretože sa obaly a balenia totožnej produktovej rady kozmetiky sa od seba jemne odlišujú. Medik 8 plánuje už čoskoro využívať iba plasty od Ocean Plastic, ktorá zbiera plasty na obaly z oceána, mora či riek.

Kozmetika používa napríklad aj sójové farby pre lepšiu udržateľnosť a šetrenie prírody. Aby neprispievala k zvyšovaniu uhlíkovej stopy, tak využíva suroviny od lokálnych dodávateľov aj za cenu vyšších nákladov.

Pore Minimising Tonic je osviežujúcim toner, ktorý vašej pokožke dodá bezchybne zjednotený vzhľad, stiahne rozšírené póry, prečistí čierne bodky a podporí jej hydratáciu.

45,00 

Denný hydratačný krém s vitamínom C, ktorý sa popri antioxidácii postará aj o ochranu pred UV žiarením, ktoré zaisťuje SPF 30. Redukuje vrásky, nadmernú pigmentáciu a spevňuje pleť,…

62,00 

Ak vždy po čistení pociťujete nepríjemné pocity pnutia, štípania či svrbenia a vaša pleť je začervenaná a suchá, vyskúšajte hodvábne jemný olejový čistič pleti Lipid-Balance Cleansing Oil. 

30,00 

Čistiaca a vyživujúca micelárna pena vďaka obsahu olivového oleja, extraktu z moringy olejodarnej a glycerínu pleť hydratuje, upokojuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistôt i mejkapu.

28,00 

Čistiaci gél s obsahom mangostanu a AHA/BHA kyselín pre obnovu pokožky. Osviežujúci čistiaci produkt, ktorý jemne obnovuje povrch pleti vďaka komplexu látok podporujúcich exfoliáciu, vás zbaví nečistoty z…

20,00 

Čistiaci gél s obsahom mangostanu, extraktov z citrusových plodov a AHA/BHA kyselín pre obnovu pokožky. Pleť je po aplikácii zjemnená, rozžiarená a prečistená bez pocitu suchosti či pnutia.

8,00 

Čistiaca a vyživujúca micelárna pena vďaka obsahu olivového oleja, extraktu z moringy olejodarnej a glycerínu pleť hydratuje, upokojuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistôt i mejkapu.

9,00 

Cream Cleanse odstráni každodenné nečistoty i make-up šetrne, pleť upokojí. Hydratáciu pleti zaistí kakaové maslo, pomarančový olej a glycerín. Produkt môžete používať aj na očné okolie.

20,00 

Mimoriadne jemné tonikum bez obsahu alkoholu obohatené o komplex aktívnych zložiek a prebiotík efektívne čistí pleť od prebytočného kožného mazu a nečistôt.

18,00 

1 2 3 8
Neprehliadnite: