OxyGeneo™

Oxygeneo kozmetická procedúra – ide o patentované inovatívne ošetrenie, ktoré naštartuje metabolizmus vašej pokožky. OxyGeneo™ sa môže vykonávať počas celého roka, výsledky sú okamžite viditeľné a vhodné pre všetky typy pokožky. Ošetrenie je neinvazívne, bezbolestné a časovo nenáročné.

Pristroj oxygeneo osetrenie pleti kozmeticky salon Bratislava IIVS

Prístrojové ošetrenie OxyGeneo v 3 krokoch:

 1. exfoliácia: šetrné a kontrolované odstránenie odumretých kožných buniek.
 2. infúzia: pomocou CapsuGen aktivačnej kapsule OxyGeneo™ čistí pokožku a zároveň do nej vpravuje aktlívne látky oxy-séra NeoRevive™ (omladzujúci efekt) alebo NeoBright™ (rozjasňujúci efekt).
 3. okysličenie: s pomocou aktivačnej kapsule vzniká na pokožke veľké množstvo CO2 bubliniek, ktoré podporujú fyziologický stav tzv. Bohrov efekt kedy sa zvýši prietok krvi a okysličenie pleti.

Celorozne bezbolestne neinvazivne pristrojove osetrenie pokozky oxygeneo

Hlavné účinky OxyGeneo™

 • kontrolovaná a jemná dermabrázia pokožky,
 • zjednotený tón pleti,
 • korekcia vrások,
 • zmiernenie vačkov pod očami,
 • stiahnutie rozšírených pórov,
 • intenzívne okysličenie pleti,
 • vyhladzuje reliéf pokožky,
 • redukuje pigmentácie,
 • rýchly zákrok s okamžitým výsledkom.

Cena ošetrenia je od 60€.

Prístrojové ošetrenia sa môžu vykonávať iba na zdravej pokožke a nie sú vhodné v nasledujúcich prípadoch:

 • akútne alebo infekčné ochorenie kože,
 • cievne ochorenie kože / rosacea,
 • keloidné ( vystúpené ) jazvy,
 • bradavice,
 • kardiostimulátor,
 • tehotenstvo,
 • aktívne herpesy,
 • solárne keratózy.

Balance OxyPods, bambusové uhlie:

Pochádza z kúskov bambusových rastlín, zozbieraných najskôr po 5 rokoch a vypálených v peciach pri teplotách v 800 – 1200 °C. Tato významná detoxikačná zložka absorbuje toxíny, nečistoty a dalšie škodlivé látky z pokožky a zanecháva ju silnějšiu a zdravšiu. Dokáže absorbovať aj mastné látky, preto je aj vynikajúcou zložkou pre ošetrenie mastnej a aknóznej pleti.

Revive OxyPods, Červené riasy

Obsahujú velké množstvo antioxidantov, sulfátovaných polysacharidov (karagenan), peptidov, karotenoidov a mastných kyselín.

Ponúkajú výnimočné terapeutické účinky pre pokožku, vrátané výživných a detoxikačních schopností. Výzkum preukázal, že vysoko antioxidačné látky v “Red Mycosporine Algae” chránia pred predčasným stárnutím pokožky.

Revive OxyPods Červené riasy

Illuminate OxyPods, Kyselina kojová

Kojová kyselina je látka, která sa extrahuje z rôznych druhov húb, hlavne z kmenů Aspergillus. Vyrovnáva tóny pleti a potlačuje tmavé škvrny. Rovnako je aj významným antioxidantom, který eliminuje volné radikály.

Illuminate OxyPods Kyselina kojová

Hydrate OxyPods, Modrá spirulina a Niacinamid

Spirulina pôsobí ako významný zdroj živín, minerálov, vitamínov ( A, B12 a E) a aminokyselín. Pokožku hydratuje chráni a eliminuje zápaly. Niacinamid zabraňuje dehydratácií, posilňuje prirodzený ochranný film pokožky, reguluje tvorbu kožného mazu. Zlepšuje elasticitu pokožky a podporuje regeneračné procesy pokožky.

Kozmetika online, obchod s kozmetikou IIVS, prírodná kozmetika skladom

Detox OxyPods, Zelený čaj a glukonám meďnatý

Zelený čaj obsahuje silné antioxidanty, ktoré chránia pokožku poškodením voľnými radikálmi. Telu vlastný glukonát neďnatý, ktorý je významný pre udržiavanie spojivového tkaniva a pigmentáciu pokožky. Oxygeneo Detox poskytne čistiaci a ochranný účinok vďaka obsahu akantoínu, vitamínu C a E, upokojujúceho komplexu, oleju z Maruly a extraktu z leknína.

Glam OxyPods, vločky čistého zlata, aminokyseliny a peptidy

OxyPod Glam obsahuje luxusné ingrediencie ako vločky čistého zlata, peptidový komplex a hodvábne aminokyseliny, ktoré dodávajú pokožke energiu, zabraňujú strate kolagénu a zvyšujú jej elasticitu. Výsledkom je hladká, dobre vyživená, pevná a tonizovaná pokožka.

Sérum Geneo Glam poskytuje doplnkový omladzujúci, hydratačný a vyživujúci účinok, ktorý podporuje a udržiava výsledky dosiahnuté okysličovacou kúrou Glam OxyPod s aktívnymi zložkami ako kyselina hyalurónová, šípkový a marulový olej.

Pozrite ceny oxygeneo aj iných prístrojových ošetrení v našom kozmetickom salóne.

Obľúbené na našej blogovej poradni:

Načo slúžia peptidy v kozmetike? Podľa čoho si ich vyberať?

Peptidy sú krátke reťazce aminokyselín, ktoré majú schopnosť tvoriť bielkoviny potrebné pre stimuláciu tvorby kolagénu a elastínu. Presnejšie povedané; kolagén sa skladá z troch polypeptidových reťazcov, takže pridanie peptidov do vašej starostlivosti bude stimulovať pokožku k tvorbe kolagénu… Celý článok

Ako správne zaradiť a používať peeling na pleť?

Dehydrovaná, zapálená alebo aj na dotyk drsná pokožka je neraz spôsobená nesprávnym používaním peelingu. Ako je to možné? Naša pokožka sa obnovuje v priemere každých 15 až 30 dní. Čím sme starší, tým je tento proces pomalší. V zrelom veku tento proces trvá dokonca až 60 dní. V prípade, že… Celý článok.

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať?

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať? Vitamínu C v kozmetike v posledných rokoch nesmierne stúpa na obľúbenosti. Prečo je tomu tak? A čo všetko by ste mali o ňom vedieť v prípade, že ho chcete „céčko“ zaradiť do svojej starostlivosti o pleť? Vďaka čomu vitamín C napomáha významne udržiavať… Celý článok.

Podľa čoho si vybrať Heliocare krém?

Španielska značka Heliocare má vo svojom portfóliu veľké množstvo produktov s UV ochranou vo viacerých kozmetických líniach. Preto nie je ľahké vybrať si ten správny krém na váš typ pleti. Zhrnuli sme preto vlastnosti produktov z našej ponuky… Celý článok.