Suchá pleť

Suchá pleť kričí o pomoc viac, ako sa môže zdať. Potrebuje konzistentnú hydratáciu, výživu a ochranu, aby ste sa cítili zdravo a žiarivo. Nedostatok vlhkosti vedie k pocitom napätia, svrbeniu a vytvára „ideálnu” pôdu pre vznik vrások. Nečakajte na zázrak, suchá pleť potrebuje veľa pozornosti. 

Vybrali sme pre vás produkty, ktoré sú ako balzam pre suchú pleť – výživné pleťové krémy, séra, masky, tonery i prípravky na čistenie pleti. Všetky sú špeciálne navrhnuté, aby  intenzívne hydratovali, obnovili kožnú bariéru a chránili pleť pred vonkajšími vplyvmi. Suchá pleť potrebuje prípravky s kyselinou hyalurónovou, ceramidmi a vitamínom E, aby mohla byť po celý deň dobre hydratovaná.  

Exkluzívne značky Medik8, Endocare, SKINTEGRA, EVY, Technology a Neostrata prinášajú inovatívne riešenia, ktoré presne ciela na problémy suchej pleti. Nájdete tu všetko pre dennú ochranu, nočnú hydratáciu i špeciálnu starostlivosť. 

Investícia do kvalitnej starostlivosti by nemala byť luxus, ale samozrejmosť. Je to investícia do vašej pohody a skvelého pocitu. Vezmite si na pomoc kvalitné produkty a prirodzený lesk s pružnosťou na seba nenechajú dlho čakať.