Tripolárna rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je vysokofrekvenčný striedavý elektrický prúd, ktorý pôsobí na tkanivá v tele, a stimuluje ich novotvorbu a regeneráciu.

Ošetrenie je úplne bezbolestné, časovo nenáročné a počas neho sa kontrolovane a bezpečne prehrievajú viaceré vrstvy pokožky.

Opakovaním rádiofrekvencie vieme dosiahnúť tzv. neinvazívny resurfacing tváre, kedy docielime hĺbkovú rejuvenizáciu pokožky. Opakovania odporúčame v intervale 7-10 dní.

Konečný výsledok sa dostaví postupne, najskôr mesiac po ošetrení.

Rádiofrekvencia sa môže vykonávať v priebehu celého roka a je vhodná pre všetky typy pletí.

Ošetrenie si nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu, bezprostredne po ňom môže byť pokožka jemne začervenaná, ale to spontánne zmizne.

Patentovaná TriPollar technológia násobí efekty predchádzajúcej bipolárnej alebo uni technológie využitím systému ovládania toku energie medzi troma aktívnymi elektródami.

Rýchlou zmenou polarity jednotlivých elektród dochádza k sústredeniu veľkého množstva energie v hlbších vrstvách pokožky.

Táto patentovaná technológia dosahuje viditeľne klinické výsledky v štruktúre pokožky už po prvom ošetrení. Vďaka ošetreniu tvoria fibroplasty v pokožke väčšie množstvo kolagénu, elastínu a kyseliny hyalúronovej.

Hlavné účinky rádiofrekvencie:

  • celkové omladenie a vypnutie pokožky,
  • zlepšenie metabolických procesov pokožky,
  • 3D lifting pokožky,
  • redukcia vrások,
  • korekcia vzhľadu strií,
  • zlepšenie prekrvenia a okysličenia pokožky,
  • zvyšuje prienik aktívnych látok do pokožky.

Pozrite si ceny radiofrekvencie podľa lokality. Prejsť na cenník.

Objavte aj ďalšie prístrojové ošetrenia tváre:

OxyGeneo™ – naštartuje metabolizmus vašej pokožky.

Mikrodermabrázia – odstraňuje povrchové zrohovatené bunky kože

LED Terapia – stimuluje proces hojenia a zvyšuje účinnosť ošetrení

Ultrazvukové čistenie pleti – šetrné odstránenie nadbytočného mazu

Obľúbené na našej blogovej poradni:

Načo slúžia peptidy v kozmetike? Podľa čoho si ich vyberať?

Peptidy sú krátke reťazce aminokyselín, ktoré majú schopnosť tvoriť bielkoviny potrebné pre stimuláciu tvorby kolagénu a elastínu. Presnejšie povedané; kolagén sa skladá z troch polypeptidových reťazcov, takže pridanie peptidov do vašej starostlivosti bude stimulovať pokožku k tvorbe kolagénu… Celý článok

Ako správne zaradiť a používať peeling na pleť?

Dehydrovaná, zapálená alebo aj na dotyk drsná pokožka je neraz spôsobená nesprávnym používaním peelingu. Ako je to možné? Naša pokožka sa obnovuje v priemere každých 15 až 30 dní. Čím sme starší, tým je tento proces pomalší. V zrelom veku tento proces trvá dokonca až 60 dní. V prípade, že… Celý článok.

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať?

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať? Vitamínu C v kozmetike v posledných rokoch nesmierne stúpa na obľúbenosti. Prečo je tomu tak? A čo všetko by ste mali o ňom vedieť v prípade, že ho chcete „céčko“ zaradiť do svojej starostlivosti o pleť? Vďaka čomu vitamín C napomáha významne udržiavať… Celý článok.

Podľa čoho si vybrať Heliocare krém?

Španielska značka Heliocare má vo svojom portfóliu veľké množstvo produktov s UV ochranou vo viacerých kozmetických líniach. Preto nie je ľahké vybrať si ten správny krém na váš typ pleti. Zhrnuli sme preto vlastnosti produktov z našej ponuky… Celý článok.