Citlivá pleť

Už ste skúsili desiatky krémov a vaša pleť je stále začervenaná, napnutá a podráždená? Neznesiete ani make-up? Citlivá pleť volá po špeciálnej starostlivosti, ktorá zohľadní jej jedinečné potreby. Jej prejavy sa líšia od človeka k človeku. Okrem začervenania vás môže potrápiť aj svrbenie, pálenie, pichanie, opuch, vyrážka alebo ekzém. Zvykne sa to zhoršiť obzvlášť počas chladných mesiacov. 

U nás nájdete špeciálne produkty, ktoré jej poskytnú vytúžené upokojenie a zároveň ju zásobia výživnými látkami. V ponuke máme jemné čistiace prípravky, upokojujúce séra, hydratačné krémy a masky s obsahom peptidov, aloe vera, acai, glycerínom, kakaovým maslom, alantoínom, prebiotikami a ďalšími látkami, ktoré pôsobia protizápalovo, antibakteriálne a vyživujúco. 

Citlivá pleť nie je len o pocite nepohodlia. Je to signál, že potrebuje viac pozornosti a predovšetkým správne produkty. Vyskladajte si dennú a večernú starostlivosť z kozmetiky  značiek Medik8, SKINTEGRA, Neostrata a ďalších značiek s vysoko kvalitnými formulami.