Vrásky a antiage

Každý z nás chce vyzerať skvele a cítiť sa ešte lepšie, bez ohľadu na to, koľko má rokov. Preto sme pre si vás pripravili výber produktov, ktoré vám pomôžu čeliť vráskam, strate pružnosti pleti a splnia vám túžby o žiarivej pleti. 

Tu nájdete všetko pre pleť so sklonom k tvorbe vrások. Vyberte si z ponuky inovatívnych anti-aging produktov, ktoré sú určené na prvé vrásky i zrelú pleť. Krémy, séra, tonery, masky i čistiace gély značiek Medik8, SKINTEGRA i Neostrata sú nabité antioxidantmi, peptidmi a aktívnymi látkami, ktoré pokožku rozjasnia a vrátia jej pružnosť.

Ponuka je pestrá, no všetky produkty majú jedno spoločné – sú šetrné, účinné a exkluzívne. Vďaka perfektne vyskladanej starostlivosti vám ranná a večerná skin care rutina nebudú na príťaž, ale budete si ich užívať. 

Chcete znásobiť anti-aging účinok? Doprajte si tvárovú jógu či príjemnú masáž s našimi masážnymi pomôckami. Pleť sa lepšie prekrví a aktívne látky do nej viac preniknú. Rozmaznávajte svoju pleť rituálom, ktorý vám prinesie pocit, že pre jej krásu robíte maximum.