Mikrodermabrázia

Časovo nenáročná a bezbolestná metóda ošetrenia pleti. 

Pomocou vákuového prístroja, a nadstavcov s mikrokryštálmi diamantu sa postupne zbrusujú povrchové zrohovatené bunky kože. Mechanické obrusovanie vrchnej vrstvy pokožky dosiahne okamžité zlepšenie jej kondície.

Ošetrenie je vhodné absolvovať ako kúru v podobe viacerých sedení, ktoré sa odporúčajú individuálne podľa stavu pokožky. Mikrodermabrázia je veľmi efektívna aj v kombinácii s pleťovými ošetreniami.

Samostatná procedúra stojí 40 € v kombinácií s inými ošetreniami je cena ošetrenia 10 €.

Hlavné účinky mikrodermabrázie:

  • odstraňuje odumreté bunky,
  • podporuje produkciu nových kožných buniek,
  • zjemnenie povrchových pigmentácií,
  • hĺbková očista pokožky a stiahnutie pórov,
  • zvyšuje krvnú cirkuláciu,
  • zvyšuje prienik aktívnych látok do pokožky,
  • redukcia jaziev.

Obľúbené na našej blogovej poradni:

Načo slúžia peptidy v kozmetike? Podľa čoho si ich vyberať?

Peptidy sú krátke reťazce aminokyselín, ktoré majú schopnosť tvoriť bielkoviny potrebné pre stimuláciu tvorby kolagénu a elastínu. Presnejšie povedané; kolagén sa skladá z troch polypeptidových reťazcov, takže pridanie peptidov do vašej starostlivosti bude stimulovať pokožku k tvorbe kolagénu… Celý článok

Ako správne zaradiť a používať peeling na pleť?

Dehydrovaná, zapálená alebo aj na dotyk drsná pokožka je neraz spôsobená nesprávnym používaním peelingu. Ako je to možné? Naša pokožka sa obnovuje v priemere každých 15 až 30 dní. Čím sme starší, tým je tento proces pomalší. V zrelom veku tento proces trvá dokonca až 60 dní. V prípade, že… Celý článok.

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať?

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať? Vitamínu C v kozmetike v posledných rokoch nesmierne stúpa na obľúbenosti. Prečo je tomu tak? A čo všetko by ste mali o ňom vedieť v prípade, že ho chcete „céčko“ zaradiť do svojej starostlivosti o pleť? Vďaka čomu vitamín C napomáha významne udržiavať… Celý článok.

Podľa čoho si vybrať Heliocare krém?

Španielska značka Heliocare má vo svojom portfóliu veľké množstvo produktov s UV ochranou vo viacerých kozmetických líniach. Preto nie je ľahké vybrať si ten správny krém na váš typ pleti. Zhrnuli sme preto vlastnosti produktov z našej ponuky… Celý článok.