Krémy nielen na pleť, ako si vybrať ten správny?

Vhodný krém patrí k základom v starostlivosti o pleť. Vyberte si krémy proti starnutiu, na redukovanie vrások, regeneráciu, vypnutie či rozjasnenie pleti alebo na slnečnú a UV ochranu od renomovaných a overených značiek.

Krém je ideálny na dodanie pleti to, čo potrebuje

Zdravá pokožka dokáže byť naozaj krásna. Je to dôsledok nielen genetickej predispozície, typu pleti či nášho veku, ako si často myslíme. Nesmieme však podceňovať jeden dôležitý efekt, ktorý má naša starostlivosť, ktorú pleti venujeme.

Krémy sú ideálny spoločníci, ktorý správnym používaním podľa potrieb pleti dokážu účinne potláčať príznaky starnutia, pomáhajú redukovať tvorbu a výskyt vrások na viacerých častiach tela, prispievajú k pevnejšej pokožke a jej celkovému vypnutiu, štartujú regeneráciu buniek či prispievajú k rozjasneniu pleti.

Krém od Envy Therapy

Vývoj produktov i krémov od ENVY Therapy bol zameraný s dôrazom na prepojenie aktívnych látok, organických surovín v čistej forme a vedecky potvrdenú účinnosť. Krémy sú tak dermatologicky testované, netestované na zvieratách, nekomedogénne a veľmi vhodné aj na citlivú pleť. Zistite viac o produktoch ENVY Therapy či jej produktových radách.

Medik8 krémy

Medik8 má v produktovej línii krém na dennú i nočnú starostlivosť, krémy s obsahom vitamínu A (retinol), s vitamínom C či AHA kyselinou, ale aj prípravky na vrásky a jazvy, unavený vzhľad očí i pleti, citlivú pleť či antioxidačný krém

Filter