Monoderma kozmetika

Talianske kozmetické produkty, ktoré sú vo forme koncentrovaných ampuliek a sú určené na rozmanité problémy a potreby pokožky.

Koncentrované, silné a z čistých prírodných materiálov. Objavte Monoderma ampulky

V ponuke nájdete napríklad pilulky C10 na podporu tvorby kolagénu, E5 na suchú pleť či A15 na redukciu vráskok a akné. 

Monoderma sú talianske bio produkty. Sú koncentrované, silné a z čistých prírodných materiálov. Rôzne koncentrované ampulky sú určené na rozmanité problémy a potreby pokožky:

C10 je čistý vitamín C na pleť, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu, redukuje začervenanie a hyperpigmentácie.

E5 sú koncentrované ampulky s obsahom čistého vitamínu E 5 % (tokoferol) ideálne na suchú až veľmi suchú pleť či zmiernenie procesu starnutie pokožky.

A15 koncentrát obsahuje čistý vitamín A (retinol), ktorý čistí pleť a redukuje jemné vrásky a akné.

GR-System obsahuje patentovaný komplex spájajúci GLA-RUTIN s kyselinou hyalurónovou na omladenie pokožky v období premenopauzy a menopauzy.

Ampulky určené na rozmanité problémy a potreby pokožky

  • Monoderma A15

    Vitamín A pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky. 

  • Monoderma C10

    Koncentrované ampulky s obsahom čistého vitamínu C 10 %. Stimulujú tvorbu kolagénu, zmierňujú hyperpigmentáciu, prejavy starnutia pleti i začervenanie

  • Monoderma GR-System

    Patentovaný GLA-RUTIN s kyselinou hyalurónovou navyšuje koncentráciu estrogénov. Vhodné na starnúcu pleť v období premenopauzy a menopauzy