Podľa čoho si vybrať Heliocare krém?

Španielska značka Heliocare má vo svojom portfóliu veľké množstvo produktov s UV ochranou vo viacerých kozmetických líniach. Preto nie je ľahké vybrať si ten správny krém na váš typ pleti. Zhrnuli sme preto vlastnosti produktov z našej ponuky.

Heliocare 360˚

Spomedzi všetkých línií má Heliocare 360˚ najvyššiu ochranu pokožky. Krémy z tejto línie sú navrhnuté pre obzvlášť citlivú alebo problematickú pokožku, ktorá ma zníženú obranyschopnosť a vyžaduje maximálnu ochranu pred poškodením slnkom. Heliocare rada 360˚ poskytuje dermatologickú ochranu pokožky pred celým spektrom slnečného žiarenia UVB/ UVA/ HEVis/ IR – A. Obsahuje patentovanú technológiu Fernblock na báze prírodného extraktu z juhoamerickej paprade Polypodium leucotomos. Produkty sú nekomedogénne, bez obsahu parabénov alebo alkoholu. Účinnosť ochrany kože pred UV žiarením a pred starnutím pleti bola preukázaná v mnohých  laboratóriách a klinických štúdiách, ktoré boli zverejnené v popredných medzinárodných lekárskych časopisoch.


Heliocare produkty skladom

Heliocare 360° Gel Oil Free SPF50

Gel Oil-Free má vodovú bezolejovú textúru. Po vstrebaní zanecháva matný vzhľad na pokožke a reguluje tvorbu mazu počas aplikácie. Gél má jemne žltú farbu. Vodeodolná textúra je výborná pri športe, kedy nezaťažuje pokožku. Okrem toho je primárne určená pre zmiešaný až mastný typ pokožky.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Gel Oil Free SPF50

Heliocare 360° Water Gel SPF 50+ 50ml

Heliocare 360° Water Gel SPF 50+ 50ml

Water Gel má ultra ľahkú vodnú gélovu bázu, ktorá sa rýchlo vstrebáva. Gél je obohatený o hyaluronát sodný, ktorý má hydratačný účinok na pokožku. Po vstrebaní zanecháva matný vzhľad. Water Gel je vhodný pre všetky typy pleti.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Water Gel SPF 50+ 50ml

Heliocare 360˚ Fluid Cream SPF50+

Ľahký fluidný krém s pokročilým zvlhčovacím komplexom, ktorý zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú. Skvelý krém pre všetky typy pokožky.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Fluid Cream SPF 50+

Heliocare 360° Pigment Solution Fluid SPF50+

Jemne tónovaný, nemastný a vodeodolný fluid je vhodný pre všetky typy pokožky. Po aplikácií nezanecháva viditeľný film na pleti, napriek svojej svetlej farbe. Pigment Solution zabraňuje tvorbe hyperpigmentácií, a zjednocuje tón pleti. Obzvlášť vhodný bude pre pokožku, ktorú trápia hyperpigmentácie a zápaly.

Kúpite na tomto odkaze: heliocare-360-pigment-solution-fluid-spf50

Heliocare 360° Airgel

Heliocare 360° Airgel

Airgel vytvára vďaka tlakovému obalu penu. Tá sa rýchlo vstrebáva a na pokožke zanecháva jemný matný film. Produkt je vhodný hlavne pre normálnu, zmiešanú až mastnú pokožku.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Airgel

Heliocare 360° Mineral SPF50+ 50 ml

Krém ktorý obsahuje iba minerálne SPF filtre na UV ochranu pokožky. Deficit chemických filtrov poteší obvzlášť veľmi reaktívnu a citlivú pokožku. Kvôli mastnejšiej textúre je vhodný pre suchú, normálnu a zmiešanú pokožku.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Mineral SPF50+ 50 ml

Heliocare 360° Mineral Tolerance Fluid

Heliocare 360° Mineral Tolerance Fluid

Ľahký nemastný krém, ktorý obsahuje výlučne minerálne UV filtre je určený primárne pre reaktívnu a citlivú pokožku. Neobsahuje žiadnu parfumáciu. Fluid má béžovú farbu, pri aplikácií nezanecháva viditeľné stopy na pokožky. Po vstrebaní zanecháva pokožku matnú bez pocitu pnutia.

Kúpite na tomto odkaze: heliocare-360-mineral-tolerance-fluid

Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ 50 Ml

Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ 50 ml

Pediatrics Minerál krém obsahuje iba minerálne SPF filtre a šetrné zloženie, ktoré je špeciálne navrhnuté na detskú a atopickú pokožku. Napriek minerálnym filtrom nezanecháva biely povlak na pokožke a výborne sa vstrebáva. Je vhodný na pokožku tváre aj tela už od 3 mesiacov. Je oteru a vodeodolný.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ 50 ml

Heliocare 360° SPF 50 Pediatrics Lotion 200ml

Heliocare 360° SPF 50 Pediatrics Lotion 200ml

Nemastné telové mlieko na detskú pokožku. Jemná textúra je obohatená o arginin pre posilnenie hydratačného účinku. Výborne sa rozotiera a nezanecháva biely povlak. Vhodné pre deti od 3 mesiacov. Telové mlieko je vodeodolné.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Pediatrics Lotion

Heliocare 360º Pediatrics Atopic Lotion Spray SPF 50

Nemastné telové mlieko na detskú pokožku. Jemná textúra je obohatená o arginin pre posilnenie hydratačného účinku. Výborne sa rozotiera a nezanecháva biely povlak. Vhodné pre deti od 3 mesiacov. Telové mlieko je vodeodolné.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare Pediatrics Atopics Spray

Heliocare 360° Pediatrics Transparent Spray SPF 50+ 200ml

Heliocare 360° Pediatrics Transparent Spray SPF 50+ 200ml

Osviežujúci telový sprej určený na ochranu detskej pokožky. Tlakový obal zaručí rýchlu a ľahkú aplikáciu na detskú pokožku. Môže sa reaplikovať aj na mokrej pokožke. Sprej má vodeodolnú textúru. Zanecháva lesklú pokožku a dlhšie sa vstrebáva.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare Pediatrics Transparent Spray

Heliocare 360° Invisible Spray SPF 50+

Heliocare 360° Invisible Spray SPF 50+

Osviežujúci sprej na rýchlu a pohodlnú SPF ochranu. Sprej má vodeodolnú textúru. Po aplikácií je pokožká mastná, po úplnom vstrebaní je na dotyk suchá a lesklá. Ideálny produkt na reaplikáciu SPF ochrany počas dňa. Vďaka technológií Wet Skin sa môže aplikovať aj na mokrú pokožku. Vhodný na všetky typy pleti.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare Transparent Spray

Heliocare Ultra Gel SPF 50+

Heliocare Ultra Gel SPF 50+

Veľmi vysoká ochrana pre všetky typy pleti v období zvýšeného vystavenia a  extrémnej intenzity slnka. Rýchlo vstrebavateľná nemastná textúra, ktorú po vstrebaní nie je vidieť. Nemastná textúra bude vhodná aj pre celoročné nosenie problematickej a mastnej pleti.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare Ultra Gel

Heliocare 360˚ Age Active Fluid SPF 50 50ml

Jemne tónovaný, veľmi ľahký hydratačný fluid. Obsahuje trojitý antiaging komplex – trehalózu, kyselinu hyalúronovú a serín. Fluid je vhodný pre všetky typy pleti.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare Age Active Fluid

Heliocare 360˚ Oil-Free Gel SPF50 Pearl

Heliocare 360° Color Gel Oil-Free Pearl SPF50+Obľúbený Gel Oil-Free v tónovanej verzií pre svetlú pokožku, má vodovú bezolejovú textúru. Po vstrebaní zanecháva matný vzhľad na pokožke a reguluje tvorbu mazu počas aplikácie. Pre úplne studený odtieň pokožky nebude odtieň vhodný, nakoľko má jemne žltý podtón. Vodeodolná textúra je výborná pri športe, kedy nezaťažuje pokožku. Okrem toho je primárne určená pre zmiešaný až mastný typ pokožky.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Color Gel Oil-free Pearl SPF50


všetko od Heliocare

Obľúbené na našej blogovej poradni:

Načo slúžia peptidy v kozmetike? Podľa čoho si ich vyberať?

Peptidy sú krátke reťazce aminokyselín, ktoré majú schopnosť tvoriť bielkoviny potrebné pre stimuláciu tvorby kolagénu a elastínu. Presnejšie povedané; kolagén sa skladá z troch polypeptidových reťazcov, takže pridanie peptidov do vašej starostlivosti bude stimulovať pokožku k tvorbe kolagénu… Celý článok

Ako správne zaradiť a používať peeling na pleť?

Dehydrovaná, zapálená alebo aj na dotyk drsná pokožka je neraz spôsobená nesprávnym používaním peelingu. Ako je to možné? Naša pokožka sa obnovuje v priemere každých 15 až 30 dní. Čím sme starší, tým je tento proces pomalší. V zrelom veku tento proces trvá dokonca až 60 dní. V prípade, že… Celý článok.

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať?

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať? Vitamínu C v kozmetike v posledných rokoch nesmierne stúpa na obľúbenosti. Prečo je tomu tak? A čo všetko by ste mali o ňom vedieť v prípade, že ho chcete „céčko“ zaradiť do svojej starostlivosti o pleť? Vďaka čomu vitamín C napomáha významne udržiavať… Celý článok.

Podľa čoho si vybrať Heliocare krém?

Španielska značka Heliocare má vo svojom portfóliu veľké množstvo produktov s UV ochranou vo viacerých kozmetických líniach. Preto nie je ľahké vybrať si ten správny krém na váš typ pleti. Zhrnuli sme preto vlastnosti produktov z našej ponuky… Celý článok.