Kozmetika Heliocare v online obchode

Heliocare je klinicky overená kozmetika, ktorá slúži ako účinná ochrana pokožky pred UV žiarením, má hydratačný efekt, chráni pred starnutím kože. Na výber je viacero foriem aplikovania: krém, olej, sprej, gél, kapsule… Kozmetika Heliocare je nekomedogénna, neobsahuje parabény či alkohol. Má unikátnu patentovanú technológiu Fernblock, ktorá je založená na prírodnom extrakte z Polypodia (juhoamerická papraď). Produktová rada kozmetiky Heliocare 360 zabezpečuje dermatologickú ochranu pokožky pred pred komplexným spektrom slnečného žiarenia UVB/ UVA/ HEVis/ IR – A.

Kapsule na perorálne podanie pre maximálnu podporu výživy bohaté na antioxidanty, najmä pri pobyte na slnku.

23,00 

Heliocare 360° Gel Oil Free kombinuje v sebe chemické, minerálne a fytobiologické ochranné filtre, a chráni tak pleť pred UVA a UVB žiarením i pred IR-A žiarením a…

21,90 

Bezfarebný  opaľovací sprej na telo s vysokou ochranou proti UV žiareniu. Pohodlná a účinná aplikácia na mokrú pokožku vďaka zloženiu Wet Skin.

23,90 

Transparentný a vodeodolný gél je vhodný do extrémneho počasia, kde bude pokožka vystavená nadmernej expozícií UV žiareniu.

15,00 

Vysoká širokospektrálna fotoimunoprotekcia s ľahkou gélovou textúrou a obsahom hyaluronátu sodného.

23,90 

Krém s obsahom 100% minerálnych filtrov je vhodný pre deti od 3 mesiacov, veľmi vhodný aj pre reaktívnu alebo atopickú pokožku.

23,90 

Advanced cream je ideálny na každodennú prevenciu predčasného stárnutia spôsobeného UV žiarením.

16,00 

Vysoká širokospektrálna fotoimunoprotekcia s inovatívnou štruktúrou aerogélu. Jedná sa o exkluzívnu kombináciu inovatívnych filtrov a Bioshield systému.

21,90 

Každodenná veľmi vysoká ochrana detskej pokožky pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia, pred vznikom slnečných alergii a pred vznikom hyperpigmentácii.

25,90 

1 2 3
Neprehliadnite: