Detox Energia™ Doprajte svojej pleti poriadnu dávku energie.

Doprajte svojej pleti poriadnu dávku energie s líniou Detox Energia™. Inšpirovaný Jardin Sothys a po viac ako 4 rokoch výskumu Sothys Advanced teraz odhalil komplexné riešenie založené na jedinečnom a exkluzívnom triu účinných látok vrátane organického extraktu bazy čiernej ( patent v procese FR 1853898), novej generácie organického energizujúceho extraktu koreňa ženšenu sibírskeho a detoxikačných biomimetických peptidov s cieľom:

ZNÍŽIŤ VPLYV ZNEČISTENIA NA POKOŽKU

ZACHOVAŤ A POSILNIŤ ENERGIU V BUNKÁCH

ZNEČISŤOVANIE životného prostredia je forma agresie, ktorá vás môže ovplyvniť bez ohľadu na to, kde bývate (mesto alebo krajina) a je známe, že je príčinou PREDČASNÉHO STARNUTIA pleti na rôznych úrovniach:

— BIOLOGICKÁ
Znečisťujúce látky spúšťajú reťazové reakcie.

— BUNKOVÁ
Znečistenie odčerpáva energiu z buniek.

Celkové zvýšenie reaktivity kože, upchatie pórov a dehydratácia, spôsobujú prvotné oslabenie pleti (matná pleť, drsnosť, nevyváženosť, nezjednotená pleť, kožný mikrobióm) a potom sa zdá, že starne rýchlejšie. Kompletná produktová línia proti znečisteniu/pre ochranu/pre detoxikáciu pleti.

* detox = pomáha obmedziť poškodenie pokožky spôsobené znečistením

SYNERGICKÝ PROGRAM / STAROSTLIVOSŤ NA DOMA

Pre ochranu pleti každý deň, zachová jej krásu a viditeľne bojuje proti starnutiu.

Energizujúce sérum
ENERGIZUJÚCE SÉRUM

Toto extrémne jemné a ľahké sérum bolo vyvinuté na pomoc a ochranu pleti v akejkoľvek situácii v boji proti škodlivým vplyvom oxidačného stresu, ktorý značne vplýva na starnutie pokožky.

Výsledok: pleť vyzerá očistená od znečistenia*, spevnená a okysličená. Vyzerá mladšie a jej vitalita je značne obnovená. Pleť je žiarivá a svieža.

Toto ultra-koncentrované sérum je dokonalým pomocníkom v starostlivosti o vašu pleť. Jeho ľahká textúra umožňuje jeho použitie krok pred aplikáciou iných sér a optimalizuje efektivitu následne použitého krému.

Energizujúce sérum

Energizujúci detoxikačný omladzujúci krém
ENERGIZUJÚCI DETOXIKAČNÝ* OMLADZUJÚCI KRÉM

Znečistenie môže byť príčinou nerovnováhy v mikroflóre našej pleti. Pleť je oslabená a stráca svoju prirodzenú obrannú funkciu. Preto predstavujeme efektívneho spojenca v tomto boji s dennými agresormi. Tento detoxikačný*, energizujúci, rebalancujúci krém odhaľuje žiarivosť každej pleti, dokonca aj mdlej a stresovanej.

Jeho tajomstvo: Morský komplex, ktorý vyvažuje pokožku a pomáha posilňovať jej obranyschopnosť a chrániť ju pred každodenným stresom.

Výsledok: Pokožka je obohatená a detoxikovaná, postupne sa obnovuje jej rovnováha a pohodlie. Jej prirodzená žiara je oživená, vyzerá viditeľne mladšia.

Energizujúci detoxikačný omladzujúci krém

Ochranná detoxikačná esencia

OCHRANNÁ DETOXIKAČNÁ* ESENCIA

Nová zbraň v boji proti enviromentálnemu stresu vhodná na zapojenie do vašej každodennej kozmetickej rutiny na ochranu mladosti pleti. Táto formula funguje ako bariéra proti znečisteniu. Jej inovované balenie s dávkovačom zabezpečí presnú dávku potrebnú na ochranu počas dňa. Vaša pleť bude zahalená do veľmi príjemného hydratačného závoja.

Odporúčanie od našej kozmetičky:
Nakvapkajte pár kvapiek do dlane ruky a naneste na tvár a krk. Zapracujte poklepmi do pokožky.
Použite ráno po použití vášho krému na ochranu pokožky a večer po očistení pleti, pred použitím krému na ochranu pokožky pred znečistením.

Ochranná detoxikačná esencia

Energizujúce rozžiarujúce ampulky
ENERGIZUJÚCE ROZŽIARUJÚCE AMPULKY

Energizujúce rozžiarujúce ampulky fungujú ako instantná transparentná maska, ktorá okamžite vyhládza vrásky, pretože obsahujú zjemňujúce/sťahujúce duo extrakty z bukových púčikov a mandľových biovlákien.

Odporúčanie od našej kozmetičky:
Po vyčistení pleti, naneste svoj klasický Sothys krém, potom naneste obsah z celej ampulky na tvár, krk a jemne vmasírujte do pleti. Môže sa kombinovať s podkladovým make upom na vytvorenie nepriestrelného make-upu!

 

Energizujúci korektor
ENERGIZUJÚCI KOREKTOR

Úžasná textúra, ktorá sa počas aplikácie mení a prispôsobí tónu danej pleti. ­­­­­­­­­­­­­Tento EE** krém obsahuje zapuzdrené pigmenty, ktoré sa pri nanášaní rozbijú a okamžite skryjú všetky nedostatky, ktoré sú viditeľné na povrchu pleti. Jediným krokom zmiznú všetky viditeľné nedostatky a pleť je zjednotená.

Odporúčanie od našej kozmetičky:
Ideálny na použitie ako podkladová báza pod make up, môže byť použitý aj samostatne na rozžiarenie pleti – na ultra-prirodzený korigujúci efekt.

 

SYNERGICKÝ PROGRAM/PROFESIONÁLNE OŠETRENIE DETOX ENERGIA™

Ošetrenie trvajúce hodinu a 15 minút, ktoré dodá pleti energiu a pomáha jej brániť sa v každej situácii pred škodlivými účinkami enviromentálneho stresu, ktorý môže urýchliť jej starnutie.

Základ tohto intenzívneho ošetrenia tvorí trio exkluzívnych účinných látok* pre ochranu proti znečisťovaniu/detoxikáciu/dodanie energie.

* Organický extrakt z Bazy čiernej – Sibírsky ženšen – detoxikačné peptidy

FÁZA 1
Intenzívne detoxikačné čistenie
Detox Energia™
FÁZA 2
Ochrana proti znečisteniu a detoxikácia
Detox Energia™
FÁZA 3
Omladenie
a detoxikácia pleti
Detox Energia™
FÁZA 4
Vyváženie
pleti
Detox Energia™
FÁZA 5
Detoxikačná maska ako ochrana proti znečisteniu
Detox Energia™
FÁZA 6
Záver ošetrenia pre ochranu pleti pred znečistením
Detox Energia™

Detox Energia™

7ml balenie Energizujúceho séra dostane klient na konci ošetrenia domov na predĺženie účinku ošetrenia.

Omladzujúca starostlivosť

*% spokojnosti po jednom intenzívnom ošetrení Detox Energie™ a po jednom týždni s použitím Energizujúceho séra ráno a večer, alebo po sérii troch intenzívnych ošetrení Detox Energie™ a tri týždne s použitím Energizujúceho séra ráno a večer. Test sa uskutočnil na 28 ľuďoch (21 žien + 7 mužov).
** Klinické hodnotenia vykonané na 28 ľuďoch (21 žien + 7 mužov). Priemerné výsledky po jednom Detox Energie™ intenzívnom ošetrení a jeden týždeň s použitím Energizujúceho séra ráno a večer, alebo po sérii troch Detox Energie™ Intenzívnych ošetrení a tri týždne s použitím Energizujúceho séra ráno a večer.

Prečo by ste mali používať Vitamín C na pleť?

Obľúbenosť Vitamínu C v posledných rokoch nesmierne stúpla. Prečo je tomu tak? A čo všetko by ste mali o ňom vedieť v prípade, že ho chcete zaradiť do svojej starostlivosti? Vďaka čomu vitamín C napomáha významne udržiavať pokožku zdravú a chránenú?

Je to výborný antioxidant

Vitamín C stabilizuje voľné radikály, vďaka čomu zabraňuje poškodeniu buniek. Spomaľuje predčasné starnutie pokožky, tvorbu zápalov aj stratu elasticity.  Vitamín C bráni aj pred poškodením pokožky, ktoré môže spôsobiť UV žiarenie.

Zjednocuje hyperpigmentácie a tón pokožky

Vedecké štúdie potvrdili, že kyselina L- ascorbová ( najviac známa a používaná forma vitamínu C)  má preukázateľne rozjasňujúce účinky na nežiadúce hyperpigmentácie. Po zaradení produktu s vitamínom C je potrebné čakať niekoľko týždňov na prvé výsledky s korekciou pigmentácií, efekt sa nedostaví hneď.

Napomáha tvorbe kolagénu a zlepšuje reliéf pokožky

S vyšším vekom sa Nám spomaľuje tvorba kolagénovych vlákien, ktoré sú zodpovedné za pružnosť pokožky. Vitamín C nielenže, napomáha procesu tvorby nového kolagénu, ale aj chráni tento nesmierne dôležitý proteín pred poškodením.

Podľa čoho vyberať správnu koncentráciu Vitamínu C?

Napriek tomu, že vitamín C urýchľuje regeneráciu pokožky, pri nesprávnej koncentrácií ju môže aj ľahko podráždiť. Ak máte suchý typ pleti, alebo trpíte chronickým ochorením pokožky, potom odporúčam koncentráciu do 10%. V prípade zdravej pokožky odporúčam postupne zvyšovať koncentráciu vitamínu C, a nekupovať na začiatok príliš silné produkty, ak ste s vitamínom C nemali predtým skúsenosti.

Ako ho správne zaradiť do starostlivosti o pleť, a ako ho kombinovať?

Pre jeho silné antioxidačné účinky je výborný v rannej starostlivosti o pokožku. Na vyčistenú pokožku nanesiete pár kvapiek, následne aplikujete očný krém, krém a SPF. Pri začiatkoch používania môže jemne prekrviť pokožku, jemné začervenanie je preto úplne v poriadku.

Vitamín C je najúčinnejší s nízkym pH, preto nie je úplne optimálne ho kombinovať s kyselinami, alebo retinoidmi. Miesto vrstvenia tieto aktívne látky radšej striedajte a vyvarujte sa tak potencionálnej iritácií.

Pozor na uskladnenie Vitamínu C

Napriek všetkým benefitom má Vitamín C aj značnú nevýhodu oproti iným aktívnym látkam. Je ňou rýchla oxidácia a znehodnotenie produktu. Preto je nesmierne dôležité, aby ste produkty s jeho obsahom doma správne uschovávali. Preferujte produkty v tmavom nepriehľadnom skle, alebo obaly s UV ochranou. Uskladnite ich mimo dosahu denného svetla, a tiež mimo dosahu tepelného zdroja. Jemná zmena farby ku koncu spotreby sér a krémov s obsahom vitamínu C je v poriadku, ale ak je sprievodná aj zmena vône produktu , tak už ho nepoužívajte ďalej.

antioxidačné sérum s čistým vitamínom C

Ktoré produkty odporúčame?

Ak už používate vitamín C a chcete z neho vyťažiť maximum, potom odporúčame C tetra intense sérum

Ak máte veľmi citlivú reaktívnu pleť a chcete s vitamínom C len začať; C tetra cream

V prípade normálnej a zrelej pleti budú na začiatok ideálne tieto produkty; Pure C 15 serum , alebo Monoderma C10

Pre mastnú pokožku, alebo silné hyperpigmentácie bude vhodná vyššia koncentrácia v podobe Vitaboost C Concentrate

Heliocare

Ako si správne vybrať Heliocare krém?

Španielska značka Heliocare má vo svojom portfóliu veľké množstvo produktov s UV ochranou vo viacerých kozmetických líniach. Preto nie je ľahké vybrať si ten správny krém na váš typ pleti. Zhrnuli sme preto vlastnosti produktov z našej ponuky.

Heliocare 360˚

Spomedzi všetkých línií má Heliocare 360˚ najvyššiu ochranu pokožky. Krémy z tejto línie sú navrhnuté pre obvzlášť citlivú alebo problematickú pokožku, ktorá ma zníženú obrannyschopnosť a vyžaduje maximálnu ochranu pred poškodením slnkom. Heliocare rada 360˚ poskytuje dermatologickú ochranu pokožky pred celým spektrom slnečného žiarenia UVB/ UVA/ HEVis/ IR – A. Obsahuje patentovanú technológiu Fernblock na báze prírodného extraktu z juhoamerickej paprade Polypodium leucotomos. Produkty sú nekomedogénne, bez obsahu parabénov alebo alkoholu. Účinnosť ochrany kože pred UV žiarením a pred starnutím pleti bola preukázaná v mnohých  laboratóriách a klinických štúdiách, ktoré boli zverejnené v popredných medzinárodných lekárskych časopisoch.

Heliocare 360˚ Oil-Free Gel SPF50

Gel Oil-Free má vodovú bezolejovú textúru. Po vstrebaní zanecháva matný vzhľad na pokožke a reguluje tvorbu mazu počas aplikácie. Gél má jemne žltú farbu. Vodeodolná textúra je výborná pri športe, kedy nezaťažuje pokožku. Okrem toho je primárne určená pre zmiešaný až mastný typ pokožky.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Gel Oil Free SPF50

Heliocare 360˚ Water Gel SPF50+

Water Gel má ultra ľahkú vodnú gélovu bázu, ktorá sa rýchlo vstrebáva. Gél je obohatený o hyaluronát sodný, ktorý má hydratačný účinok na pokožku. Po vstrebaní zanecháva matný vzhľad. Water Gel je vhodný pre všetky typy pleti.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Water Gel SPF 50+ 50ml

Heliocare 360˚ Fluid Cream SPF50+

Ľahký fluidný krém s pokročilým zvlhčovacím komplexom, ktorý zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú. Skvelý krém pre všetky typy pokožky.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Fluid Cream SPF 50+

Heliocare 360˚ Airgel SPF 50+

Airgel vytvára vďaka tlakovému obalu penu. Tá sa rýchlo vstrebáva a na pokožke zanecháva jemný matný film. Produkt je vhodný hlavne pre normálnu, zmiešanú až mastnú pokožku.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Airgel

Heliocare 360˚ Mineral SPF 50+

Krém ktorý obsahuje iba minerálne SPF filtre na UV ochranu pokožky. Deficit chemických filtrov poteší obvzlášť veľmi reaktívnu a citlivú pokožku. Kvôli mastnejšiej textúre je vhodný pre suchú, normálnu a zmiešanú pokožku.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Mineral SPF50+ 50 ml

Heliocare 360˚ Mineral Tolerance Fluid SPF 50

Ľahký nemastný krém, ktorý obsahuje výlučne minerálne UV filtre je určený primárne pre reaktívnu a citlivú pokožku. Neobsahuje žiadnu parfumáciu. Fluid má béžovú farbu, pri aplikácií nezanecháva viditeľné stopy na pokožky. Po vstrebaní zanecháva pokožku matnú bez pocitu pnutia.

Kúpite na tomto odkaze: https://iivs.sk/produkt/heliocare-360-mineral-tolerance-fluid/

Heliocare 360˚ Pediatrics Mineral SPF 50+

Pediatrics Minerál krém obsahuje iba minerálne SPF filtre a šetrné zloženie, ktoré je špeciálne navrhnuté na detskú a atopickú pokožku. Napriek minerálnym filtrom nezanecháva biely povlak na pokožke a výborne sa vstrebáva. Je vhodný na pokožku tváre aj tela už od 3 mesiacov. Je oteru a vodeodolný.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ 50 ml

Heliocare 360˚ Pediatrics Mineral Lotion SPF50

Nemastné telové mlieko na detskú pokožku. Jemná textúra je obohatená o arginin pre posilnenie hydratačného účinku. Výborne sa rozotiera a nezanecháva biely povlak. Vhodné pre deti od 3 mesiacov. Telové mlieko je vodeodolné.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Pediatrics Lotion

Heliocare 360˚ Pediatrics Atopic Lotion Spray

Nemastné telové mlieko na detskú pokožku. Jemná textúra je obohatená o arginin pre posilnenie hydratačného účinku. Výborne sa rozotiera a nezanecháva biely povlak. Vhodné pre deti od 3 mesiacov. Telové mlieko je vodeodolné.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare Pediatrics Atopics Spray

Heliocare 360˚ Pediatrics Transparent Spray SPF 50+

Osviežujúci telový sprej určený na ochranu detskej pokožky. Tlakový obal zaručí rýchlu a ľahkú aplikáciu na detskú pokožku. Môže sa reaplikovať aj na mokrej pokožke. Sprej má vodeodolnú textúru. Zanecháva lesklú pokožku a dlhšie sa vstrebáva.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare Pediatrics Transparent Spray

Heliocare 360˚ Transparent Spray SPF 50+

Osviežujúci sprej na rýchlu a pohodlnú SPF ochranu. Sprej má vodeodolnú textúru. Po aplikácií je pokožká mastná, po úplnom vstrebaní je na dotyk suchá a lesklá. Ideálny produkt na reaplikáciu SPF ochrany počas dňa. Vďaka technológií Wet Skin sa môže aplikovať aj na mokrú pokožku. Vhodný na všetky typy pleti.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare Transparent Spray

Heliocare Ultra Gel SPF 50+

Veľmi vysoká ochrana pre všetky typy pleti v období zvýšeného vystavenia a  extrémnej intenzity slnka. Rýchlo vstrebavateľná nemastná textúra, ktorú po vstrebaní nie je vidieť. Nemastná textúra bude vhodná aj pre celoročné nosenie problematickej a mastnej pleti.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare Ultra Gel

Heliocare Advanced cream SPF 50

Nemastný a ľahký krém, ktorý sa rýchlo vstrebáva.  Po úplnom vstrebaní nezanecháva žiadny povlak na pokožke. Výživné a hydratačné zloženie bude vyhovovať zmiešanej, suchej a normálnej pokožke.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare Advanced Cream

Heliocare 360˚ Oil-Free Gel SPF50 Pearl

Obľúbený Gel Oil-Free v tónovanej verzií pre svetlú pokožku, má vodovú bezolejovú textúru. Po vstrebaní zanecháva matný vzhľad na pokožke a reguluje tvorbu mazu počas aplikácie. Pre úplne studený odtieň pokožky nebude odtieň vhodný, nakoľko má jemne žltý podtón. Vodeodolná textúra je výborná pri športe, kedy nezaťažuje pokožku. Okrem toho je primárne určená pre zmiešaný až mastný typ pokožky.

Kúpite na tomto odkaze: Heliocare 360° Color Gel Oil-free Pearl SPF50

Jednoduchá, ale funkčná CSA filozofia Medik8

Vitamín C a SPF počas dňa a Vitamín A na noc

Presne táto kombinácia aktívnych látok sa skrýva za firemnou filozofiou Medik8 kozmetiky. Ultimátne poslanie firmy a slogan firmy je získať krásnu pleť pre život ( beautiful skin for life v originálnej verzii). Ako však tu krásnu pokožku dosiahnuť? Jednoducho.

Dodržiavaním CSA filozofie docielite nielen prevenciu pred ďalším poškodením pleti, ale aj korekciu jej nedostatkov. Už od roku 2009 kedy značka vznikla sa im osvedčila táto neuveriteľne jednoduchá a vedecky podložená metóda. Stačí používať vitamín C a ochranný krém s SPF počas dňa a produkty s obsahom vitamínu A v noci.

Vitamín C

Kvalitne formulovaný a stabilizovaný vitamín C poskytuje nesmierne dôležitú antioxidačnú ochranu našej pokožke. Okrem toho stimuluje tvorbu kolagénových vlákien a zlepšuje vzhľad jemných vrások. Vitamín C viditeľne redukuje nežiadúce hyperpigmentácie a celkovo zjednocuje tón pleti. Aplikujte vitamín C ráno a vaša pokožka bude chránená pred oxidatívnym stresom a voľnými radikálmi, ktoré spôsobujú predčasné starnutie pokožky. V portfóliu značky nájdete široký výber produktov s obsahom vitamín C, a viete si na mieru vybrať produkt podľa stavu vašej pleti.

SPF ochrana pleti

Čo znamená SPF (Sun Protection Factor)?

V preklade je to slnečný ochranný faktor, povinne musí byť uvedený na prednej strane výrobku. Jeho číslo znamená čas, ako dlho dokáže opaľovací krém chrániť pokožku pred sčervenaním a spálením UVB lúčmi v porovnaní s tým, za ako dlho by sa spálila bez ochranného krému. Ak Vaša pokožka vydrží na slnku 15 minút bez začervenania, delíte ňou žiadaný čas a podľa toho si určíte faktor. Jednoduchý príklad: chcete ísť na štyri hodiny na slnko 240/15 = 16. Takže musíte použiť ochranný faktor 16 a viac. Toto číslo je však platné iba za predpokladu, že ste použili dostatočné množstvo produktu. V priemere by to malo byť okolo 2mg na 1cm2 kože. Čo znamená že 75ml balenie by Vám nemalo vydržať viac ako 3 dôsledné aplikácie na celé telo. (také číslo ste nečakali však?) Ak používate veľmi malé množstvo produktu znižujete ochranný faktor a tak SPF 50 zaručuje ochranu na úrovni SPF 30.

Denná aplikácia SPF ochrany je nevyhnutná pre zdravú pokožku.

Slnečné žiarenie je zodpovedné až z 80% za predčasné starnutie pokožky. Toto poškodenie vzniká nielen počas slnečných dní. UVA žiarenie, ktoré spôsobuje DNA poškodenie preniká aj cez zamračené dni. Preto by sme hlavne zo zdravotného hľadiska mali preventívne zabrániť týmto zmenám, a aplikovať SPF denne na našu pokožku. Takáto prevencia je základom k mladistvo pôsobiacej a zdravej pokožke. Medik8 má vysokokvalitné produkty, ktoré nie sú mastné, alebo lepkavé a dôkladne chránia pleť pred slnečným žiarením. Okrem toho obsahujú antioxidanty a hydratačné zložky, ktoré chránia a vyživujú pleť.

Vitamín A

Medik8 patrí medzi kozmetické značky s najväčším výberom produktov s obsahom vitamínu A ( retinol), a ponúka široký výber sér a krémov na omladenie pokožky. Vitamín A má vedecky najviac preukázateľné výsledky na omladenie pokožky.

Retinol ponúka množstvo benefitov pre pokožku:

  • urýchľuje bunkovú obnovu
  • stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke
  • má významné protizápalové účinky
  • reguluje tvorbu kožného mazu
  • zjednocuje hyperpigmentácie a zjednocuje tón pokožky
  • odstraňuje odumreté kožné bunky a pôsobí exfoliačne
  • zlepšuje štruktúru pleti

Pre optimálny výsledok je dôležité, aby bol vitamín A stabilizovaný a nespôsobil podráždenie pleti. Z tohto dôvodu všetky produkty s obsahom vitamínu A Medik8 majú TR technológiu, ktorá zaručí kontrolované dávkovanie aktívnej látky a zabezpečí tak maximálnu účinnosť s minimálnym podráždením. 

Vedecky potvrdená účinnosť ENVY Therapy®

Čo je ENVY Therapy® ?

ENVY Therapy je ucelený koncept domácej, kozmetickej a medicínskej starostlivosti. Renomovaná estetická klinika Envy vyvinula tento 3 úrovňový ucelený systém na základe svojich dlhoročných skúseností. S ich filozofiou sa úplne stotožňujem, lebo verím, že dlhodobo zdravú a krásnu pleť získate iba s pravidelnou starostlivosťou nielen doma, ale aj za pomoci profesionálov.

Pri vývoji produktov kládli najväčší dôraz na jeho zloženie. Prepojili patentované aktívne látky s vedeckou účinnosťou, a organické suroviny v najčistejšej forme. Podľa toho vznikol aj slogan ENVY Therapy® “krása je veda”. Všetky produkty sú vyrábané v malých sériách a dermatologicky testované, sú nekomedogénne, netestované na zvieratách a vhodné aj pre citlivú pokožku. 

Štyri línie produktov ENVY Therapy®

Unikátny koncept ponúka profesionálne riešenia kožných problémov súvisiacich so starnutím, hyperpigmentáciou, suchou pleťou a sklonom k akné. Každá línia – Antiaging, Brightening, Hydrating a Clearing, je založená na účinnej patentovanej látke a poskytuje komplexné riešenie konkrétneho problému pleti.
ENVY Therapy® Antiaging na starnúcu pleť strácajúcu pevnosť a so sklonom k vytváraniu vrások.
ENVY Therapy® Brightening na pleť s nejednotným tónom až sklonom k hyperpigmentáciám.
ENVY Therapy® Hydrating na dehydratovanú a suchú pokožku.
ENVY Therapy® Clearing na problémy s nečistou a pórovitou pleťou so sklonom k akné.
Okrem týchto základných línií sú k dispozícií aj produkty z rady ENVY Therapy®Essentials, ktoré sú určené pre všetky typy pleti. Essentials sú produkty, ktoré môžete použiť kedykoľvek počas dňa a vďaka patentovanému zloženiu je ich efekt okamžitý a viditeľný. ENVY Therapy® kozmetiku si môžete zakúpiť na tejto stránke.
Heliocare

Inteligentné ingrediencie Heliocare

Fernblock

Každý výrobok Heliocare obsahuje Fernblock®, silnú prírodnú zložku, ktorá je pre radu Heliocare® jedinečná. Fernblock® pochádza z papradia Polypodium Leucotomos. Postupom času si táto rastlina vyvinula ochranný mechanizmus pred slnkom. Fernblock® využíva túto prírodnú rastlinnú silu na to, aby prospela pokožke toľkými spôsobmi, vrátane ochrany kožných buniek pred poškodením spôsobeným slnkom a ochrany DNA našich kožných buniek. Je to výsledok rokov výskumu a je podložený významnými klinickými údajmi.

Nevyhnutná ochrana počas dňa

Mnoho z nás siahne po SPF ochrane až keď je slnečno, ale vedeli ste, že UVA, viditeľné svetlo a infračervené žiarenie môžu vašu pokožku poškodiť po celý rok? Všetky tieto lúče vyžaruje slnko a sú dostatočne silné na to, aby prenikli aj cez sklo do interiéru. Takže aj v tých najoblačnejších dňoch je naša pokožka stále ohrozená.

Heliocare

Ochrana pred infra žiarením

Denné svetlo a infračervené žiarenie tiež spôsobujú poškodenie pokožky a vedú k predčasnému starnutiu pokožky. Heliocare 360 ​​° obsahuje systém Biosheild, ktorý chráni pokožku pred týmto svetlom – ako náš vlastný melanín, ale oveľa silnejší – a bojuje proti poškodeniu spôsobenému infračerveným žiarením.

UV ochrana

 Produkty Heliocare 360 ​​° obsahujú kombináciu minerálnych a neminerálnych filtrov na absorbovanie a rozptýlenie slnečných lúčov. Táto kombinácia umožňuje vysokú úroveň ochrany v rade nádherných formulácií. 360 ° Minerálna rada Heliocare je jedinou výnimkou, pretože obsahuje iba minerálne filtre. Jeho pokrokové zloženie znamená, že je ľahký a hodvábny a nezanecháva na pokožke žiadne biele povlaky, čo je častý problém mnohých produktov obsahujúcich iba minerálne filtre.

Enzýmy na DNA regeneráciu a antioxidanty

Poškodenie DNA je základnou súčasťou poškodenia slnečným žiarením, vďaka čomu sú postihnuté bunky neúčinné a v najhorších prípadoch spôsobujú mutácie a degradujú. Každý produkt Heliocare 360 ​​° obsahuje silné enzýmy na opravu DNA, ktoré nielen pomáhajú opraviť poškodenie, ale zabránia ďalším škodám. Okrem jedinečného a výkonného Fernblock® obsahuje Heliocare 360 ​​° aj ďalšie antioxidanty, ktoré pomáhajú zlepšovať zdravie pokožky, vrátane extraktu zo zeleného čaju, vitamínu C a E.