Denný hydratačný krém s vitamínom C, ktorý sa popri antioxidácii postará aj o ochranu pred UV žiarením, ktoré zaisťuje SPF 30. Redukuje vrásky, nadmernú pigmentáciu a spevňuje pleť,…

62,00 

Advanced day total protect poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu po celý deň, silná širokospektrálny UVA a UVB ochrana pomáha predchádzať starnutiu pleti a vzniku jej poškodenia.

62,00 

Heliocare 360° Gel Oil Free kombinuje v sebe chemické, minerálne a fytobiologické ochranné filtre, a chráni tak pleť pred UVA a UVB žiarením i pred IR-A žiarením a…

21,90 

Bezfarebný  opaľovací sprej na telo s vysokou ochranou proti UV žiareniu. Pohodlná a účinná aplikácia na mokrú pokožku vďaka zloženiu Wet Skin.

23,90 

Transparentný a vodeodolný gél je vhodný do extrémneho počasia, kde bude pokožka vystavená nadmernej expozícií UV žiareniu.

15,00 

Vysoká širokospektrálna fotoimunoprotekcia s ľahkou gélovou textúrou a obsahom hyaluronátu sodného.

23,90 

Krém s obsahom 100% minerálnych filtrov je vhodný pre deti od 3 mesiacov, veľmi vhodný aj pre reaktívnu alebo atopickú pokožku.

23,90 

Advanced cream je ideálny na každodennú prevenciu predčasného stárnutia spôsobeného UV žiarením.

16,00 

Vysoká širokospektrálna fotoimunoprotekcia s inovatívnou štruktúrou aerogélu. Jedná sa o exkluzívnu kombináciu inovatívnych filtrov a Bioshield systému.

21,90 

1 2 3
Neprehliadnite: