Detox Energia kúra™

Dĺžka ošetrenia 75 minút. Cena ošetrenia 75 €.

Intenzívne ošetrenie, ktoré okamžite rozžiari mdlú pleť. Komplexné riešenie založené na jedinečnom triu účinných aktívnych látok: organickom extrakte z bazy čiernej (patent v procese FR1853898), novej generácie organického energizujúceho extraktu koreňa ženšenu sibírskeho a detoxikačných biomimetických peptidov dodá pokožke energiu, detoxikuje a pôsobí proti voľným radikálom. Normalizuje kožnú flóru, zlepšuje syntézu prirodzených baktericídnych peptidov.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

Hydra 3 Ha ošetrenie

Dĺžka ošetrenia 75 minút. Cena ošetrenia 75 €.

Okamžitá a hĺbková hydratácia v ktorej sa spájajú tri druhy kyseliny hyalúronovej. S jedinečnou Digi- Esthetique másažou patrí medzi najintenzívnejšie ošetrenia značky Sothys Paris. Iba hydratovaná pleť sa dokáže efektívne brániť pred vplyvom vonkajšieho prostredia, preto je vhodné počas celého roka pre všetky typy pleti.

Sothys Paris Bratislava

βP3 Tri Complex™

Dĺžka ošetrenia 90 minút. Cena ošetrenia 80 €.

Efektívne omladzujúce ošetrenie, ktoré zaručí viditeľne mladšiu pokožku už po jednom ošetrení. Pre dlhotrvácny a intenzívny efekt sa odporúča kúra 3 ošetrení s týždenným odstupom. Špeciálnou diagnostikou sa určí stupeň stárnutia vašej pokožky, na základe ktorej sa prispôsobí ošetrenie. Vhodné od 25 rokov na ochranu mladistvého vzhľadu, a neutralizáciu enviromentálneho zaťaženia pokožky.

Obnovujúci peeling

Dĺžka ošetrenia 60 minút. Cena ošetrenia 55 €.

Vysoko koncentrované kyseliny prinavrátia jas, redukujú neželané pigmentácie a hĺbkovo prečistia pokožku. Optimalizovaná zlúčenina kyseliny glykolovej (20 %) a kyseliny salicylovej (1,3 %) reguluje keratín a spevňuje bunky. Ošetrenie je vhodné pre normálnu až mastnú pokožku, a môže sa vykonávať iba v jesennom období až do skorej jari.

Sezónne ošetrenie pleti

Dĺžka ošetrenia 50 minút. Cena ošetrenia 55€.

Aromatické ošetrenie dvakrát ročne prináša jedinečné kombinácie vôní, ktoré detoxikujú a okysličujú pokožku. Podľa ročného obdobia sa menia aktívne látky v podobe vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú kopírovať potreby pokožky. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

Kompletné ošetrenie pleti

Dĺžka ošetrenia 120 minút. Cena ošetrenia 100 €.

Kombinácia hĺbkového čistenia pleti spolu s viacerými prístrojmi, a masážou tváre krku a dekoltu. Produkty sa prispôsobujú individuálne podľa stavu a typu pleti. Vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

Pánske ošetrenie

Dĺžka ošetrenia 50 minút. Cena ošetrenia 55 €.

Aj muži podliehajú stresu, únave, znečisteniu a holeniu… Ich pokožka je vystavovaná neustálej skúške. Ak chcete chrániť pleť pred dôsledkami každodenného stresu, Sothys vyvinul špeciálne produkty. Sothys Homme je efektívne cielená starostlivosť, obohatená vulkanickým kameňom* pre detoxikovanú pleť, plnú energie. Známky starnutia sa síce u mužov objavia neskôr ako u žien, ale napriek tomu sú viditeľnejšie. Hydratácia a boj proti prehlbovaniu vrások sú dva základné kroky k udržaniu si pokožky, ktorá vyzerá mladšie.