Ošetrenia

Detox Energia kúra™

Dĺžka ošetrenia 75 minút. Cena ošetrenia 85 €.

Intenzívne ošetrenie, ktoré okamžite rozžiari mdlú pleť. Komplexné riešenie založené na jedinečnom triu účinných aktívnych látok: organickom extrakte z bazy čiernej (patent v procese FR1853898), novej generácie organického energizujúceho extraktu koreňa ženšenu sibírskeho a detoxikačných biomimetických peptidov dodá pokožke energiu, detoxikuje a pôsobí proti voľným radikálom. Normalizuje kožnú flóru, zlepšuje syntézu prirodzených baktericídnych peptidov.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

Hydra 3 Ha ošetrenie

Dĺžka ošetrenia 75 minút. Cena ošetrenia 85 €.

Okamžitá a hĺbková hydratácia v ktorej sa spájajú tri druhy kyseliny hyalúronovej. S jedinečnou Digi- Esthetique másažou patrí medzi najintenzívnejšie ošetrenia značky Sothys Paris. Iba hydratovaná pleť sa dokáže efektívne brániť pred vplyvom vonkajšieho prostredia, preto je vhodné počas celého roka pre všetky typy pleti.

Sothys Paris Bratislava

βP3 Tri Complex™

Dĺžka ošetrenia 90 minút. Cena ošetrenia 90 €.

Efektívne omladzujúce ošetrenie, ktoré zaručí viditeľne mladšiu pokožku už po jednom ošetrení. Pre dlhotrvácny a intenzívny efekt sa odporúča kúra 3 ošetrení s týždenným odstupom. Špeciálnou diagnostikou sa určí stupeň stárnutia vašej pokožky, na základe ktorej sa prispôsobí ošetrenie. Vhodné od 25 rokov na ochranu mladistvého vzhľadu, a neutralizáciu enviromentálneho zaťaženia pokožky.

Sezónne ošetrenie pleti

Dĺžka ošetrenia 50 minút. Cena ošetrenia 60€.

Aromatické ošetrenie dvakrát ročne prináša jedinečné kombinácie vôní, ktoré detoxikujú a okysličujú pokožku. Podľa ročného obdobia sa menia aktívne látky v podobe vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú kopírovať potreby pokožky. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

Kompletné ošetrenie pleti

Dĺžka ošetrenia 120 minút. Cena ošetrenia 100 €.

Kombinácia hĺbkového čistenia pleti spolu s viacerými prístrojmi, a masážou tváre krku a dekoltu. Produkty sa prispôsobujú individuálne podľa stavu a typu pleti. Vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

Obľúbené na našej blogovej poradni:

Načo slúžia peptidy v kozmetike? Podľa čoho si ich vyberať?

Peptidy sú krátke reťazce aminokyselín, ktoré majú schopnosť tvoriť bielkoviny potrebné pre stimuláciu tvorby kolagénu a elastínu. Presnejšie povedané; kolagén sa skladá z troch polypeptidových reťazcov, takže pridanie peptidov do vašej starostlivosti bude stimulovať pokožku k tvorbe kolagénu… Celý článok

Ako správne zaradiť a používať peeling na pleť?

Dehydrovaná, zapálená alebo aj na dotyk drsná pokožka je neraz spôsobená nesprávnym používaním peelingu. Ako je to možné? Naša pokožka sa obnovuje v priemere každých 15 až 30 dní. Čím sme starší, tým je tento proces pomalší. V zrelom veku tento proces trvá dokonca až 60 dní. V prípade, že… Celý článok.

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať?

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať? Vitamínu C v kozmetike v posledných rokoch nesmierne stúpa na obľúbenosti. Prečo je tomu tak? A čo všetko by ste mali o ňom vedieť v prípade, že ho chcete „céčko“ zaradiť do svojej starostlivosti o pleť? Vďaka čomu vitamín C napomáha významne udržiavať… Celý článok.

Podľa čoho si vybrať Heliocare krém?

Španielska značka Heliocare má vo svojom portfóliu veľké množstvo produktov s UV ochranou vo viacerých kozmetických líniach. Preto nie je ľahké vybrať si ten správny krém na váš typ pleti. Zhrnuli sme preto vlastnosti produktov z našej ponuky… Celý článok.