Neostrata kozmetika

Kozmetické produkty, ktoré majú tú výhodu, že sú určené na každý typ pleti, takže naozaj nemusíte tráviť extra veľa času študovaním, ktorý produkt je vhodný práve pre vašu pokožku. 

Kozmetika, ktorú odporúčajú dermatológovia = Neostrata

Zároveň má značka NeoStrata® viacero efektívnych kozmetických prípravkov (olej, sérum, krém…) na špecifické problémy, ktoré vás môžu najčastejšie trápiť. Práve preto sa často stretnete s tým, že ju doporučujú dermatológovia (aj samotná značka bola založená dermatológmi).

Sila kozmetiky tejto značky je v pantente, ktorý využíva ovocné kyseliny (kyselina glyková, laktobionová, AHA a Poly Hydroxy kyseliny,  či bionické PHA kyseliny), ktoré majú silný antiaging účinok našu kožu a omladenie je rýchlo viditeľné.

Produkty Neostrata

 • Neostrata® Clarify Oily Skin Solution

  Exfoliačný toner s obsahom 8% kyseliny glykolovej, ktorý reguluje tvorbu mazu a preventívne pôsobí proti vzniku upchatých pórov.

 • Neostrata® Clarify Sheer Hydration SPF 40

  Sheer Hydration obsahuje patentovanú zložku Neoglucosamine, ktorá rastlinným zložením redukuje tvorbu mazu, zjednocuje tón pleti a vylepšuje textúru bez podráždenia a presušenia.

 • Neostrata® Enlighten Skin Brightener SPF 35

  Neostrata® Enlighten Skin Brightener SPF 35 je antioxidantmi nabitý krém s NeoGlukosamínom a látkou B-Resorcinol znižuje výskyt nežiaducich pigmentácií, celkovo rozjasní a zjednotí odtieň pleti. Zároveň chráni pokožku pred vznikom nových škvŕn.

 • Neostrata® Gel Plus

  Neostrata® Gel Plus zlepšuje čistotu pórov, zjemňuje hrubú textúru a jemné vrásky. Gél je ideálny na používanie v horúcom a vlhkom počasí. Pokožka bude po jeho používaní zdravšia, hladšia a viac prejasnená.