Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

 • Medik8 , Séra na pleť

  Crystal Retinal 3

  Zlepšite svoju nočnú starostlivosť o pokožku. Zníženie vzhľadu jemných vrások už za 4 týždne, Crystal Retinal 3 viditeľne zjemňuje pokožku pre mladší vzhľad pleti. Inovatívny vzorec obsahuje všetky výhody retinolu proti starnutiu pokožky.

 • Medik8 , Séra na pleť

  Crystal Retinal 6

  Nočné sérum Crystal Retinal 6 obsahuje priamo retinaldehyd, v organizme ho teda od priameho vplyvu na kožné bunky delí iba jediný krok, nie dva ako v prípade retinolu. 

 • Medik8 , Séra na pleť

  Intelligent Retinol 10 TR

  Najsilnejšie olejové retinolové sérum s 1% vitamínom A, a naviac obohatený klimbazolom a skvalanom pre ešte výraznejší účinok proti vráskam. Obnovuje a regeneruje pleť, ktorá s pravidelným používaním získava omladený a bezchybný vzhľad.

 • Medik8 , Séra na pleť

  Intelligent Retinol 3TR

  Intelligent Retinol 3TR je obohatený o klimbazol, ktorý navyšuje účinok topicky aplikovaného retinolu, pretože blokuje aktivitu enzýmu, ktorý v koži rozkladá kyselinu retinovú. Tiež skvalan, ktorý sérum obsahuje, zlepšuje účinok séra a výrazne hydratuje.

 • Medik8 , Séra na pleť

  Intelligent Retinol 6TR

  Zloženie séra Intelligent Retinol 6TR sa opiera o 0,6% retinol a vitamín E, podobne ako klasické sérum Retinol 6TR. Pridajte k tomu ešte pozitívny synergický účinok skvalánu a klimbazolu, a získate sérum Intelligent  Retinol 6TR.

 • Ampulky a Koncentráty

  Monoderma A15

  Vitamín A pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky. 

 • Krémy , Medik8

  Night ritual vitamin A krém

  Night Ritual Vitamin A je hydratačný nočný krém, ktorý bojuje s prvými známkami starnutia pleti. Posilňuje a stará sa o pleť, ktorú hĺbkovo hydratuje a viditeľne omladzuje, zatiaľ čo vy spíte.

 • Medik8 , Séra na pleť

  R-RETINOATE®

  Užite si silu unikátnej molekuly retinyl retinoate v tomto dennom sére s vitamínom A. Super jemné sérum r-Retinote predstavuje prelom v anti-ageing starostlivosti o pleť.

 • Krémy , Medik8

  r-Retinoate® Intense

  Nočný krém r-Retinoate Intense ponúka unikátnu kombináciu patentovanej molekuly retinyl retinoate s retinaldehydu.  Pôsobí 8x silnejšie a 11x rýchlejšie ako klasický retinol a pleť navyše hĺbkovo hydratuje.