Detox Energia kúra™

Dĺžka ošetrenia 75 minút cena ošetrenia 75 €
Intenzívne ošetrenie, ktoré okamžite rozžiari mdlú pleť. Komplexné riešenie založené na jedinečnom triu účinných aktívnych látok organickom extrakte z bazy čiernej (patent v procese FR 1853898), novej generácie organického energizujúceho extraktu koreňa ženšenu sibírskeho a detoxikačných biomimetických peptidov dodá pokožke energiu, detoxikuje a pôsobí proti voľným radikálom. Normalizuje kožnú flóru, zlepšuje syntézu prirodzených baktericídnych peptidov. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

Hydra 3 Ha ošetrenie

Dĺžka ošetrenia 75 minút cena ošetrenia 70 €
Okamžitá a hĺbková hydratácia v ktorej sa spájajú tri druhy kyseliny hyalúronovej. S jedinečnou Digi- Esthetique másažou patrí medzi najintenzívnejšie ošetrenia značky Sothys Paris. Iba hydratovaná pleť sa dokáže efektívne brániť pred vplyvom vonkajšieho prostredia, preto je vhodné počas celého roka pre všetky typy pleti.

βP3 Tri Complex™

Dĺžka ošetrenia 90 minút cena ošetrenia 80 €
Efektívne omladzujúce ošetrenie, ktoré zaručí viditeľne mladšiu pokožku už po jednom ošetrení. Pre dlhotrvácny a intenzívny efekt sa odporúča kúra 3 ošetrení s týždenným odstupom. Špeciálnou diagnostikou sa určí stupeň stárnutia vašej pokožky, na základe ktorej sa prispôsobí ošetrenie. Vhodné od 25 rokov na ochranu mladistvého vzhľadu, a neutralizáciu enviromentálneho zaťaženia pokožky.

Obnovujúci peeling

Dĺžka ošetrenia 60 minút cena ošetrenia 55 €
Vysoko koncentrované kyseliny prinavrátia jas, redukujú nežiadúce pigmentácie a hĺbkovo prečistia pokožku. Optimalizovaná zlúčenina Kyseliny glykolovej (20 %) a Kyseliny salicylovej (1,3%) reguluje keratín a spevňuje bunky. Ošetrenie je vhodné pre normálnu až mastnú pokožku, a môže sa vykonávať iba v jesennom období až do skorej jari.

Ošetrenie očného okolia

Dĺžka ošetrenia: 40 minút cena ošetrenia 40 €, 20€ popri inom ošetrení
Špecifická starostlivosť pre namáhané očné kontúry. Pôsobí proti opuchom a tmavým kruhom pod očami, tým že stimuluje lipolýzu a zlepšuje mikrocirkuláciu. Stimuluje tvorbu kolagénu a obmedzuje oxidáciu vlákien. Ošetrenie sa môže kombinovať aj s inými ošetreniami.

Sezónne ošetrenie pleti

Dĺžka ošetrenia 60 minút cena ošetrenia 50 €
Aromatické ošetrenie dvakrát ročne prináša jedinečné kombinácie vôní, ktoré detoxikujú a okysličujú pokožku. Podľa ročného obdobia sa menia aktívne látky v podobe vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú kopírovať potreby pokožky. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

Základné ošetrenie

Dĺžka ošetrenia 60 minút cena 45 €
Udržanie zdravej pokožky pomocou základnej rady prípravkov Sothys Paris. Ošetrenie sa prispôsobuje podľa typu pleti. V prípade suchej a normálnej pokožky sa robí masáž tváre. Pri mastnej a zmiešanej pokožke sa vykonáva hĺbkové čistenie pleti.

Kompletné ošetrenie

Dĺžka ošetrenia 120 minút cena 90 €
Kombinácia hĺbkového čistenia pleti s Digi-Esthetique masážou. Produkty sa prispôsobujú individuálne podľa stavu a typu pleti. Vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

Glysalac ošetrenie

Dĺžka ošetrenia 30 minút cena 35 €
Expresné ošetrenie AHA kyselinami hĺbkovo prečistí póry, redukuje nežiadúce pigmentácie a napomáha regenerovať pokožku. Veľmi vhodné pred intenzívnym ošetrením. Kvôli vysokej koncentrácií kyselín sa môže vykonávať iba od jesene do skorej jari. Vhodné pre všetky typy pleti okrem veľmi citlivej a suchej pokožky.