Výživové doplnky na vlasy

Produkty na výživu a ochranu pred poškodením aj vypadávaniu vlasov. Šampón na vlasové vlákno, kolagén na hustejšie vlasy aj ampulky proti vypadávaniu vlasov.

Objavte produkty na výživu a ochranu pred poškodením aj vypadávaniu vlasov

Napríklad produkty Iraltone AGA, ktorých stopové prvky a vitamíny zabraňujú chronickému vypadávaniu vlasov a zároveň zlepšujú hustotu vlasov. 

IRALTONE Fortifying Shampoo je šampón určený na stimulovanie vlasových folikul. Ampulky ENVY proti vypadávaniu vlasov obnovujú rast vlasov a podporujú hustotu rednúcich vlasov. 

Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS dodávajú vlasovým vačkom dôležité živiny a chránia pred poškodením.

Odporúčané doplnky na vlasy

 • Beautiful Hair Anna Brandejs

  Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS dodá vlasovým vačkom živiny dôležité pre ich výživu i ochranu pred poškodením stresom, zlou životosprávou či znečistením.

 • ENVY Therapy® Hair Ampoules

  Jedinečné zloženie a jednoduché používanie. Účinné pri vypadávaní vlasov, posilňujú vlasové vlákno, čo má za následok pevnejšie a hustejšie vlasy.

 • ENVY Therapy® MezoHAIR Kit

  Ampulky proti vypadávaniu vlasov, na obnovu rastu a podporu hustoty rednúcich vlasov vo výhodnom balení s nástrojom Mezo Stamp

 • IRALTONE AGA

  Iraltone AGA poskytuje stopové prvky a vitamíny, ktoré zabraňujú chronickému vypadávaniu vlasov a zároveň zlepšujú hustotu vlasov.

 • IRALTONE Fortifying shampoo

  Posilňujúci šampón určený na každodenné použitie, ktorý stimuluje vlasový folikul. Podporuje rast, posilňuje keratín a obnovuje vitalitu.

 • Jalupro® Drink

  JALUPRO® Drink je unikátny biologicky aktívny potravinový doplnok pre omladenie pleti na základe aminokyselín. Obsahuje presne vyváženú zmes aminokyselín: Glycín, L-prolín a L-lyzín.