Hydrating produkty od ENVY Therapy®

Kedy je potrebná hydratácia pleti? Smädná, ochabnutá pleť bez prirodzeného jasu s drobnými vráskami. Dehydrovaná pokožka má narušenú lipidovú bariéru a chýba jej pružnosť.

Na akútny nedostatok vody v pleti je určená kozmetická séria ENVY Therapy Hydrating. Objavte krémy so schopnosťou regenerovať bunky pokožky a dlhodobo a hĺbkovo ju hydratovať vďaka použitiu patentovanej zložky Glycoderm®, kyseliny hyalurónovej či mandľového a jojobového oleja.

Hydratačná maska urýchlene dodá pokožke hydratáciu, živiny i svieži výhľad. Enzymatický peeling odstraňuje šetrným spôsobom odumreté bunky a zlepšuje tak vstrebanie produktov do hlbších vrstiev pleti.

Prípadne ampulky alebo sérum na denné použitie s patentovaným hydratačným komplexom s kyselinou hyalurónovou. V ponuke sú aj efektívne sady produktov na problémy s mdlou, suchou a dehydrovanou pleťou.

Hydrating kozmetika. produkty od ENVY Therapy na hydrataciu pokozky a suchu plet

Produktová rada Hydrating od Envy Therapy

Vývoj ENVY Therapy spája aktívne látky, organické suroviny a vedecké testovanie účinnosti. Zistite viac o filozofii značky ENVY Therapy.

 • ENVY Therapy® Hydrating Cream

  Hĺbkovo hydratačný krém  s obsahom patentovanej zložky Glycoderm®, kyselinou hyalúronovou, mandľového a jojobového oleja.

 • ENVY Therapy® Hydrating Serum

  Sérum na denné použitie  na regeneráciu buniek a dlhodobú hydratáciu v hlbších vrstvách pokožky, s efektom trvajúcim až 8 hodín po aplikácii

 • ENVY Therapy® Hydrogel Eye Mask

  Hydrogélová očná maska na unavené oči či vyhladenie vrások v ich okolí. Zjemňuje očné vačky, kruhy a okamžite hydratuje pokožku.

 • ENVY Therapy® Intensive HydraVitamin Ampoules

  Ampulky so silným vitamínovým kokteilom na vzpruženiu, potlačeniu známok starnutia. Intenzívna hydratačno-vitamínová kúra

 • ENVY Therapy® MezoANTIAGE Kit

  Mierne invazívna, omladzujúca metóda pre všetky vekové kategórie. Unikátne ampule pomáhajú vyplniť, vyhladzovať a intenzívne vypínať pleť.

 • ENVY Therapy® MezoHAIR Kit

  Ampulky proti vypadávaniu vlasov, na obnovu rastu a podporu hustoty rednúcich vlasov vo výhodnom balení s nástrojom Mezo Stamp

 • ENVY Therapy® MezoHYDRAVITAMIN Kit

  Sklenené ampulky, ktorými dodáte pleti okamžitú hydratáciu a vitamínovú injekciu. Pokožka bude pružnejšia, vyživená, elastickejšia a bez pocitu napätia

 • ENVY Therapy® Overnight Hydrating Mask

  Hydratačná pleťová maska, môže sa nechať pôsobiť počas spánku. Dodáva hĺbkovú hydratáciu a výživu veľmi suchej, dehydrovanej a namáhanej pleti.

 • ENVY Therapy® Trial Kit Antiage

  Sada kozmetických produkov pre starostlivosť o vašu pokožku s efektom omladenia, vypnutia a regenerácie pleti.

 • ENVY Therapy® Trial Kit Hydrating

  Ideálne pre starostlivosť o pokožku s okamžitým efektom hydratácie a vyživenia pleti. Priaznivo pôsobí na regeneráciu buniek 

Viac kozmetických produktov značky ENVY Therapy