Brightening produkty od ENVY Therapy®

Produktová línia ENVY Therapy Brightening rieši problémy s hyperpigmentáciou a pomáha zjednocovať tón pleti, prežiariť a rozjasniť farbu pokožky. Tieto produkty sú tak optimálnym riešením aj na mdlú pokožku či problémy s pigmentovými škvrnami.

Brightening produkty sú vo viacerých formách aplikácie a podľa toho sú vhodné aj na rôzne typy pleti, vrátane normálneho i zmiešaného typu. Vďaka obsahu AHA kyseliny čistia pleť, ktorá je následne oveľa žiarivejšia.

Produkty z tejto línie sú bohaté aj na viaceré prírodné extrakty, napríklad Allantoín, ktorý upokojuje pokožku. Citrónový hydrolát či extrakt sladkého drievka zas prispievajú k revitalizácii. Niektorá prípravky obsahuje olejové zložky (marhuľový, mandľový a hroznový olej) a vodné zložky (extrakty z Nevädze poľnej a Očianky rostkovovej), ktoré dôkladne odstránia všetky časti každodenného či príležitostného mejkapu

Medzi produktami nájdete čistiace pleťové mlieko na rozjasnenie pokožky, ktoré zároveň vyrovnáva pH i šetrne zmýva nečistoty bez narúšania vrstvy pokožky. Je ideálne na jemné odličovanie. Neprehliadnite ani sety na pleť, ktorá si vyžaduje zjednotenie tónov a farieb alebo rozjasňujúce pleťové tonikum či peeling.

Brightening kozmetika. produkty od ENVY Therapy