Antiaging produkty od ENVY Therapy®

Anti age kozmetika sa zameriava na redukciu vrások, stimuláciu tvorby kolagénu a naštartovanie procesu regenerovania bunky v pleti s cieľom hĺbkovej výživy a vypnutie kontúr.

Pribúdajúci vek zákonite prináša rôzne prejavy starnutia. Medzi tie najpozorovanejšie patria prejavy aj na pokožke. Produktová línia ENVY Therapy anti aging sa zameriava práve o tieto problémy.

Začína to prejavmi prvých  príznakov ako strata jasu pokožky, vznikajúce vačky v okolí očí, čoraz hlbšie mimické vrásky na čele, ktoré sa postupne stávajú trvalými. Postupne začína vznikať efekt zvaný tieňovanie pokožky, ako dôsledok toho, že postupom času naša pleť pohlcuje svetlo namiesto jeho odrážania, čím prichádza o svoju farebnosť a lesk. 

V ponuke nájdete viacero foriem aplikácie ako je anti age sérum, ampulky, krém, ale napríklad aj pleťová maska, ktorá obsahuje patentované zložky SYN®-COLL, ale aj efektívne peptidy v spojení s vitamínmi A, E i kyselinou hyalurónovou. Neprehliadnite ani domáci nástroj na mezoterapiu, ktorý mikroihličkami zlepšuje prienik účinných látok a minerálov do pleti.

Antiaging kozmetika. produkty od ENVY Therapy

Produktová rada Anti aging od Envy Therapy

Ampulky, sérum, krémy, tonikum. Línia Antiaging od ENVY Therapy vo viacerých formách aplikácie patrí medzi najúčinnejšie na trhu. Zistite viac o ENVY Therapy produktoch.

Viac kozmetických anti age produktov značky ENVY Therapy