Antiaging produkty od ENVY Therapy®

Anti age kozmetika sa zameriava na redukciu vrások, stimuláciu tvorby kolagénu a naštartovanie procesu regenerovania bunky v pleti s cieľom hĺbkovej výživy a vypnutie kontúr.

Pribúdajúci vek zákonite prináša rôzne prejavy starnutia. Medzi tie najpozorovanejšie patria prejavy aj na pokožke. Produktová línia ENVY Therapy anti aging sa zameriava práve o tieto problémy.

Začína to prejavmi prvých  príznakov ako strata jasu pokožky, vznikajúce vačky v okolí očí, čoraz hlbšie mimické vrásky na čele, ktoré sa postupne stávajú trvalými. Postupne začína vznikať efekt zvaný tieňovanie pokožky, ako dôsledok toho, že postupom času naša pleť pohlcuje svetlo namiesto jeho odrážania, čím prichádza o svoju farebnosť a lesk. 

V ponuke nájdete viacero foriem aplikácie ako je anti age sérum, ampulky, krém, ale napríklad aj pleťová maska, ktorá obsahuje patentované zložky SYN®-COLL, ale aj efektívne peptidy v spojení s vitamínmi A, E i kyselinou hyalurónovou. Neprehliadnite ani domáci nástroj na mezoterapiu, ktorý mikroihličkami zlepšuje prienik účinných látok a minerálov do pleti.

Antiaging kozmetika. produkty od ENVY Therapy

Produktová rada Anti aging od Envy Therapy

Ampulky, sérum, krémy, tonikum. Línia Antiaging od ENVY Therapy vo viacerých formách aplikácie patrí medzi najúčinnejšie na trhu. Zistite viac o ENVY Therapy produktoch.

 • ENVY Therapy® Skin Stamp

  ENVY Therapy® Skin Stamp je kozmetický nástroj na zvýšenie prieniku účinných látok z kozmetických produktov do pleti.

 • ENVY Therapy® Overnight Hydrating Mask

  Hydratačná pleťová maska, môže sa nechať pôsobiť počas spánku. Dodáva hĺbkovú hydratáciu a výživu veľmi suchej, dehydrovanej a namáhanej pleti.

 • ENVY Therapy® MezoANTIAGE Kit

  Mierne invazívna, omladzujúca metóda pre všetky vekové kategórie. Unikátne ampule pomáhajú vyplniť, vyhladzovať a intenzívne vypínať pleť.

 • ENVY Therapy® Mezo Stamp (0,25 mm)

  Mezoterapeutický nástroj na doma s veľkostou ihličiek 0,25 mm. Zvyšuje prienik účinných látok zo sterilných ampúl do pokožky.

 • Zľava!

  ENVY Therapy® No More Wrinkles Combo

  Omladzujúce pleťové sérum účinné na vrásky, nedokonalosti a nerovnomerný tón pleti. Viditeľne redukuje starnutie pleti, stimuluje tvorbu kolagénu a zlepšuje celkový vzhľad pokožky. Omladzujúca pleťová maska redukuje vrásky, stimuluje tvorbu kolagénu a pomáha k celkovej regenerácii buniek.

 • ENVY Therapy® Antiaging Serum

  Omladzujúce sérum s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej a morského kolagénu bojuje proti vráskam a spomaľuje proces starnutia pleti

 • ENVY Therapy® Antiaging Eye Cream

  Omladzujúci očný krém pre citlivú pokožku v okolí očí, účinný proti vráskam a tmavým kruhom. Pomáha s prvými známkami starnutia, stratou pevnosti pleti.

 • ENVY Therapy® Antiaging Cream Mask

  Liftingová pleťová maska s vysokou koncentráciou aktívnych látok pleť vyživuje, zjemňuje a vyhladzuje vrásky. Pokožka bude vypnutejšia a prežiarená

 • ENVY Therapy® Antiaging Cream

  Pleťový krém s výnimočným zložením poskytuje pleti celodennú hydratáciu, neutralizuje vplyv voľných radikálov a pomáha ju omladzovať.

Viac kozmetických anti age produktov značky ENVY Therapy