ENVY Therapy® kozmetika

Krémy na tvár, sérum na omladenie, proti starnutiu či na vrásky a akné, masky na hydratáciu pleti, ale aj jednoducho aplikovateľné ampulky a koncentráty.

Envy spája to najlepšie z prírody s vedeckými poznatkami

Kozmetika je založená funkčnosti a čistote zloženia svojich produktov. Envy kozmetika je vyvíjaná dermatológmi a kombinuje patentované a organické látky do najčistejšej formy starostlivosti o pokožku.

ENVY Therapy® Antiaging produkty sú ideálne na ošetrenie pokožky, ktorá stráca pružnosť i pevnosť a na prehlbujúce sa vrásky. Brightening séria je určená na rozjasnenie pokožky, odbúravanie nadbytočných pigmentácii či nejednotných tónov pleti. Línia Hydrating na osvieženie a doplnenie potrebnej hydratácie pleťovým bunkám. Clearing kozmetika je efektívna na akné, nečistoty, póry, ale aj šetrné odstraňovanie make-up. ENVY Essentials za zameriavajú na všeobecné problémy a nedostatky pri všetkých druhoch pleti. Vyznačujú sa rýchlym prejavením účinkov po žačatí používania, ale aj tým, že bývajú určené na aplíkáciu kedykoľvek počas dna.

Filozofia ENVY Therapy® CLEAN – žiadne pridané farbivá, silikóny ani toxíny, parfémy či GMO. Zameriva sa na kombináciu účinnej kozmetiky pre zdravú pleť. Produkty vznikajú v malo sériách, sú bezpečné – dermatologicky testované, netestované na zvieratách, nekomedogénne. Sú ideálne aj pre citlivú pleť.

ENVY THERAPY krém a gél

Krásna a zdravá pokožka nesúvisí len typom pleti či vekom. Dôležitá je starostlivosť. V ponuke sú ENVY Therapy krémy na potláčanie príznakov starnutia, na redukovanie vrások, vypnutie pokožky, rozjasnenie pleti a regeneráciu buniek.

Ampulky a koncentráty

Viacdňové kúry a sterilné a jednoducho použiteľné ampulky ENVY Therapy na pleť zabezpečujú podľa typu zosvetlenie pokožky či intenzívne omladenie pleti. Pleť bude spevnená, jemná, svieža a do hĺbky vyživená. V ponuke nájdete aj ENVY ampulky proti vypadávaniu vlasov, obnovu ich rastu a podporu hustoty

Tools a prístroje

Krásna a zdravá pokožka nesúvisí len typom pleti či vekom. Dôležitá je starostlivosť. V ponuke sú ENVY Therapy krémy na potláčanie príznakov starnutia, na redukovanie vrások, vypnutie pokožky, rozjasnenie pleti a regeneráciu buniek.

Maska a peeling od ENVY

Čistiaca maska ENVY Therapy na póry, hydrogélová tvárová maska na okamžitú hydratáciu, sviežosť a výživu pleti cez deň aj v noci, enzymatický peeling na exfoliáciu odumretých kožných buniek i liftingová pleťová maska ENVY

Toner, tonikum a oleje

Vyrovnajte pH pokožky a zbavte ju nečistôt šetrným spôsobom. Objavte šetrné odlíčovacie pleťové oleje ideálne pre suchú pleť alebo pleťové tonikum na normálny až mastný typ pleti, prípadne rozjasňujúci toner bohatý na AHA kyseliny

Sérum na pleť

V ponuke nájdete pleťové sérum s obsahom aktívnych zložiek na zjednoteniu farebných nerovností pleti. Alebo ľahké sérum na regeneráciu a okamžitú aj hydratáciu tváre či pier. V prípade, že trpíte na suchú pleť, tak je ponuke aj sérum na obnovu lipidovej bariéry, ktoré posilňuje hydratáciu v hlbších vrstvách pleti.. Objavte aj sérum so zmesou kyseliny hyalurónovej na dodanie pevnosti a pružnosti či clearing sérum na redukciu akné, reguláciu kožného mazu a korekciu drobných nedokonalostí pokožky.

Clearing produkty

Problém s kožným mazom, upchávanie pórov, narušené prirodzené pH pleti majú za následok problémy s akné. Produkty zo série ENVY Clearing ako Čistiaca pleťová maska, pleťové tonikum, enzymatický peeling či koncentrované sérum dokážu pomôcť hĺbkovo prečistiť pleť, regulovať tvorbu mazu a minimalizovať upchávanie pórov

Línia Hydrating

Dehydrovaná pokožka má narušenú lipidovú bariéru a chýba jej pružnosť. Pleť je tak smädná, ochabnutá, bez prirodzeného jasu, s drobnými vráskami. Na akútny nedostatok vody je určená kozmetická séria Hydrating. Objavte krémy, sérum či ampulky so schopnosťou regenerovať bunky pokožky a dlhodobo a hĺbkovo ju hydratovať. 

Antiaging kozmetika

Prejavy starnutia sa prejavuju aj na pokožke. Strata jasu a febnosti pokožky, vačky v okolí očí, mimické vrásky na čele, ktoré sa postupne stávajú trvalými. Produktová línia ENVY Therapy antiaging sa zameriava práve o tieto problémy.