ENVY Therapy® kozmetika

Krémy na tvár, sérum na omladenie, proti starnutiu či na vrásky a akné, masky na hydratáciu pleti, ale aj jednoducho aplikovateľné ampulky a koncentráty.

Envy spája to najlepšie z prírody s vedeckými poznatkami

Kozmetika je založená funkčnosti a čistote zloženia svojich produktov. Envy kozmetika je vyvíjaná dermatológmi a kombinuje patentované a organické látky do najčistejšej formy starostlivosti o pokožku.

ENVY Therapy® Antiaging produkty sú ideálne na ošetrenie pokožky, ktorá stráca pružnosť i pevnosť a na prehlbujúce sa vrásky. Brightening séria je určená na rozjasnenie pokožky, odbúravanie nadbytočných pigmentácii či nejednotných tónov pleti. Línia Hydrating na osvieženie a doplnenie potrebnej hydratácie pleťovým bunkám. Clearing kozmetika je efektívna na akné, nečistoty, póry, ale aj šetrné odstraňovanie make-up. ENVY Essentials za zameriavajú na všeobecné problémy a nedostatky pri všetkých druhoch pleti. Vyznačujú sa rýchlym prejavením účinkov po žačatí používania, ale aj tým, že bývajú určené na aplíkáciu kedykoľvek počas dna.

Filozofia ENVY Therapy® CLEAN – žiadne pridané farbivá, silikóny ani toxíny, parfémy či GMO. Zameriva sa na kombináciu účinnej kozmetiky pre zdravú pleť. Produkty vznikajú v malo sériách, sú bezpečné – dermatologicky testované, netestované na zvieratách, nekomedogénne. Sú ideálne aj pre citlivú pleť.

ENVY THERAPY krém a gél

Krásna a zdravá pokožka nesúvisí len typom pleti či vekom. Dôležitá je starostlivosť. V ponuke sú ENVY Therapy krémy na potláčanie príznakov starnutia, na redukovanie vrások, vypnutie pokožky, rozjasnenie pleti a regeneráciu buniek.

Ampulky a koncentráty

Viacdňové kúry a sterilné a jednoducho použiteľné ampulky ENVY Therapy na pleť zabezpečujú podľa typu zosvetlenie pokožky či intenzívne omladenie pleti. Pleť bude spevnená, jemná, svieža a do hĺbky vyživená. V ponuke nájdete aj ENVY ampulky proti vypadávaniu vlasov, obnovu ich rastu a podporu hustoty

Tools a prístroje

Krásna a zdravá pokožka nesúvisí len typom pleti či vekom. Dôležitá je starostlivosť. V ponuke sú ENVY Therapy krémy na potláčanie príznakov starnutia, na redukovanie vrások, vypnutie pokožky, rozjasnenie pleti a regeneráciu buniek.

Maska a peeling od ENVY

Čistiaca maska ENVY Therapy na póry, hydrogélová tvárová maska na okamžitú hydratáciu, sviežosť a výživu pleti cez deň aj v noci, enzymatický peeling na exfoliáciu odumretých kožných buniek i liftingová pleťová maska ENVY

Sérum na pleť

V ponuke nájdete pleťové sérum s obsahom aktívnych zložiek na zjednoteniu farebných nerovností pleti. Alebo ľahké sérum na regeneráciu a okamžitú aj hydratáciu tváre či pier. V prípade, že trpíte na suchú pleť, tak je ponuke aj sérum na obnovu lipidovej bariéry, ktoré posilňuje hydratáciu v hlbších vrstvách pleti.. Objavte aj sérum so zmesou kyseliny hyalurónovej na dodanie pevnosti a pružnosti či clearing sérum na redukciu akné, reguláciu kožného mazu a korekciu drobných nedokonalostí pokožky.

Clearing produkty

Problém s kožným mazom, upchávanie pórov, narušené prirodzené pH pleti majú za následok problémy s akné. Produkty zo série ENVY Clearing ako Čistiaca pleťová maska, pleťové tonikum, enzymatický peeling či koncentrované sérum dokážu pomôcť hĺbkovo prečistiť pleť, regulovať tvorbu mazu a minimalizovať upchávanie pórov

Línia Hydrating

Dehydrovaná pokožka má narušenú lipidovú bariéru a chýba jej pružnosť. Pleť je tak smädná, ochabnutá, bez prirodzeného jasu, s drobnými vráskami. Na akútny nedostatok vody je určená kozmetická séria Hydrating. Objavte krémy, sérum či ampulky so schopnosťou regenerovať bunky pokožky a dlhodobo a hĺbkovo ju hydratovať.