Kozmetika ENVY Therapy® v online obchode

Kozmetické produkty a prístroje ENVY Therapy® v našom eshope: ultrazvuková špachtľa 3 in 1, krémy na čistenie pleti, mezoterepia, redukcia vrások, maska, hydratácia…

Nerobte kompromisy, keď ide o  starostlivosť o pokožku. Značka ENVY Therapy® je založená na dôvere, funkčnosti a čistote zloženia kozmetických produktov. Spája to najlepšie z prírody s vedeckými poznatkami.

Tieto kozmetické produkty sú vyvíjané dermatológmi a spájajú patentované látky a čisté organické látky do najčistejšej formy kozmetiky. Vznikla z toho filozofia ENVY Therapy® = CLEAN. Kozmetika bez farbív, bez silikónov, bez toxínov, parfémov či GMO. Dôležitý je funkčný súlad účinnej kozmetiky pre zdravé pleť.

Kozmetické produkty vznikajú v malo sériách, sú bezpečné – dermatologicky testované, netestované na zvieratách, nekomedogénne a sú ideálne aj pre citlivú pleť. Pretože krása je veda!

Kozmetická pomôcka ENVY Therapy na redukciu vrások a vypnutie pleti na tvári a v okolí očí, fungujúca na princípe elektro–magnetickej energie a pôsobenia iónov.

89,00 

Ultrasonická špachtla ENVY na účinné domáce ošetrenie. Kozmetický prístroj "tri v jednom" na čistenie pleti, omladenie a starostlivosť o pokožku

99,00 

Maska vyrobená patentovanou technológiou viditeľne osvieži pokožku, dodá jej okamžitú hydratáciu, zvýši jej elasticitu a na pleti vytvorí ochrannú vrstvu proti strate vlhkosti.

44,00 

Hydrogélová očná maska instantne pomáha unaveným očiam a vyhladzuje jemné vrásky v ich okolí. Zjemňuje očné vačky, kruhy a okamžite hydratuje pokožku.

34,00 

Rozjasňujúci exfoliačný peeling je produkt na domáce použitie. Pleť hĺbkovo vyčistí, odstráni odumreté, zrohovatené a staré bunky, jemnou masážou pleť prekrví a pripraví na efektívnejšie vstrebávanie aktívnych látok…

35,00 

Čistiaca pleťová maska reguluje tvorbu mazu a minimalizuje upchávanie pórov. Pleť dôkladne hĺbkovo prečistí a obnoví jej prirodzené pH.

44,00 

Liftingová pleťová maska vysokou koncentráciou aktívnych látok pleť vyživuje, zjemňuje a vyhladzuje vrásky. Pravidelným používaním liftingovej pleťovej masky rýchlo dosiahnete vypnutejšiu a prežiarenú pokožku.

44,00 

ENVY Therapy® Mezo Stamp je mezoterapeutický kozmetický nástroj určený na domáce použitie s veľkostou ihličiek 0,25 mm. Zvyšuje prienik účinných látok zo sterilných ampúl do pokožky.

24,00 

Intenzívna 7 dňová kúra inšpirovaná efektom laserového peelingu. Silná koncentrácia kyseliny hyalurónovej, kyseliny azelaovej a ďalších aktívnych látok cielená na okamžité zosvetlenie pokožky.

79,00 

1 2 3 4
Neprehliadnite: