Zobrazených 1–12 z 23 výsledkov

 • Krémy , Medik8

  Advanced Day Eye Protect™

  Hydratačný krém na jemnú oblasť okolo očí, ktorý zároveň redukuje vrásky a chráni jemnú kožu pred slnečným, infračerveným a modrým žiarením, rovnako ako znečistením a glykáciou. Okrem vrások vás zbaví tiež opuchov a kruhov pod očami. 

 • Krémy , Medik8

  Advanced Day Total Protect

  Advanced day total protect poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu po celý deň, silná širokospektrálny UVA a UVB ochrana pomáha predchádzať starnutiu pleti a vzniku jej poškodenia.

 • Krémy , Medik8

  Advanced Day Ultimate Protect™

  Advanced Day Ultimate Protect predstavuje najpokročilejšiu ochranu pred nepriaznivými vplyvmi prostredia od Medik8. Pred UV lúčmi chráni tento denný krém vďaka SPF 50+ a PA ++++.

 • Krémy , Medik8

  Advanced Night Eye

  Nočný očný krém sa aj cez svoje nabité zloženie rýchlo vstrebáva a okamžite začína starať o jemnú pleť v očnom okolí, zatiaľ čo vy naberáte energiu počas spánku.

 • Krémy , Medik8

  Advanced Night Restore

  Omlaďte svoju pleť cez noc s týmto hydratačným krémom a prebúdzajte sa každé ráno so sviežou, žiarivou a rozjasnenou pleťou. Advanced Night Restore zastavuje proces starnutia a vyhladzuje už vzniknuté vrásky.

 • Krémy , Medik8

  Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator

  Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator je produkt určený na problematickú pleť. Obsahuje veľmi ľahký matujúci denný hydratačný krém bez obsahu olejov a aktivátor kyseliny glykolovej, ktorý ešte viac podporí vašu pleť v boji proti akné.

 • Krémy , Medik8

  C tetra cream

  C-Tetra Cream obsahuje unikátne hydratačné magnety, ktoré do pokožky priťahujú vlahu z okolitého prostredia i hlbokých vrstiev kože. Príjemná vôňa citrusových plodov ráno povzbudí zmysly a pleť dostáva s C-Tetra potrebnú dávkou vitamínov.

 • Krémy , Medik8

  Calmwise Colour Correct

  Calmwise colour correct redukuje začervenanie prejavujúce sa u citlivej pokožky, spôsobené rosaceou, hormonálnymi zmenami, poškodením kapilár. Súčasne znižuje pocit pálenia a precitlivenosti pokožky, ktorej vzhľad je tak výrazne prirodzenejší.

 • Krémy , Medik8

  Daily Radiance Vitamin C

  Denný hydratačný krém s vitamínom C, ktorý sa popri antioxidácii postará aj o ochranu pred UV žiarením, ktoré zaisťuje SPF 30. Redukuje vrásky, nadmernú pigmentáciu a spevňuje pleť, ktorú rozžiari a osvieži.

 • ENVY Therapy® , Krémy

  ENVY Therapy® Antiaging Cream

  ENVY THERAPY® Antiaging Cream
  Vytvorený s cieľom posilniť pleť proti procesu starnutia, pleťový krém s výnimočným zložením poskytuje pleti celodennú hydratáciu, neutrali­záciu škodlivých vonkajších vplyvov a pomáha ju omladzovať.

 • ENVY Therapy® , Krémy

  ENVY Therapy® Antiaging Eye Cream

  Omladzujúci očný krém ENVY Therapy® pre citlivú pokožku v okolí očí, účinný proti vráskam a tmavým kruhom.

 • ENVY Therapy® , Krémy

  ENVY Therapy® Hydrating Cream

  Intenzívny hydratačný krém s obsahom patentovanej zložky Glycoderm®, kyselinou hyalúronovou, mandľového a jojobového oleja. Priaznivo pôsobí na regeneráciu buniek a hydratáciu pleti.