Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

 • Kozmetické sady , Medik8

  Calmwise Colour Discovery Kit

  Ak ste sa už niekedy spálili kúpou produktov, ktoré sľubovali upokojenie, ale vašej pleti nevyhovovali, teraz máte šancu vyskúšať produkty pre citlivú pleť od Medik8 z radu Calmwise v miniatúrnom balení, tak akurát veľkom na to, aby ste ich účinok mohli otestovať.

 • ENVY Therapy® , Kozmetické sady

  ENVY Therapy® MezoANTIAGE Kit

  V jednom kroku dochádza k jemnému narušeniu kože pomocou sterilne baleného nástroja ENVY Therapy® Mezo Stamp a zároveň k uvoľneniu intenzívnej ENVY Therapy® Antiaging Ampoule priamo do pleti.

 • ENVY Therapy® , Kozmetické sady

  ENVY Therapy® MezoBRIGHTENING Kit

  V jednom kroku dochádza k jemnému narušeniu kože pomocou sterilne baleného nástroja ENVY Therapy® Mezo Stamp a zároveň k uvoľneniu intenzívnej ENVY Therapy® Brightening Ampoule priamo do pleti.

 • Ampulky a Koncentráty , ENVY Therapy®

  ENVY Therapy® MezoHAIR Kit

  Unikátne koncentrované ampulky ENVY Therapy®Hair Ampoules proti vypadávaniu vlasov, na obnovu rastu a podporu hustoty rednúcich vlasov vo výhodnom balení s kozmetickým nástrojom ENVY Therapy® Mezo Stamp.

 • ENVY Therapy® , Kozmetické sady

  ENVY Therapy® MezoVITABOOST C Kit

  Intenzívny koncentrát 20% vitamínu C pokožku účinne rozžiari, podporuje tvorbu kolagénu a zjednocuje jej farebný tón.

 • Kozmetické sady , Medik8

  Medik8 CSA Philosophy Kit

  Zoznámte sa s protivráskovou filozofiou CSA od Medik8 v základnom balíčku CSA Philosophy Kit, ktorý obsahuje najpredávanejšie séra s vitamínom C a vitamínom A.

 • Kozmetické sady , Medik8

  Smooth Body Exfoliating Kit

  Smooth Body Exfoliating Kit z povrchu kože odstraňuje odumreté kožné bunky, čím povrch pokožky vyhladzuje a následne ju intenzívne hydratuje.

 • Kozmetické sady , Medik8

  The Bakuchiol Edition Kit

  Omladenie pre citlivú pleť alebo v tehotenstve

  Protivrásková filozofia CSA od Medik8 v klasickej podobe zahŕňa vitamín C a SPF ráno a vitamín A večer. Ale čo ak vitamín A nemôžete používať, napríklad kvôli tehotenstvu, dojčeniu alebo len preto, že ho vaša pleť netoleruje? Omladenia sa nemusíte vzdávať, existuje alternatíva – The Bakuchiol Edition Kit, kde nájdete čistiaci gél, vitamín C, …

 • Kozmetické sady , Medik8

  The CSA Eye Kit

  Výhodný balíček The CSA Eye Kit obsahuje všetko, čo potrebujete pre omladenie očného okolia – odličovač, očné séra s vitamínom A a vitamínom C, a samozrejme denný očný krém proti vráskam. Osviežte a rozžiarte svoje očné okolie!

 • Kozmetické sady , Medik8

  The CSA Kit Retinal Edition

  CSA Philosophy Kit Advanced Edition

  Balíček produktov The CSA Kit Retinal Edition je ideálnym krokom vpred pre každého, kto má už skúsenosti so stredne silnými sérami s obsahom vitamínu A a chcel by o niečo pozdvihnúť svoju anti-agingovou starostlivosť o pleť. Okrem toho, že si v balíčku môžete vyskúšať silnejšie produkty navyše ušetríte oproti tomu, ako keby by ste jednotlivé produkty kupovali …