Inteligentné ingrediencie Heliocare

Fernblock

Každý výrobok Heliocare obsahuje Fernblock®, silnú prírodnú zložku, ktorá je pre radu Heliocare® jedinečná. Fernblock® pochádza z papradia Polypodium Leucotomos. Postupom času si táto rastlina vyvinula ochranný mechanizmus pred slnkom. Fernblock® využíva túto prírodnú rastlinnú silu na to, aby prospela pokožke toľkými spôsobmi, vrátane ochrany kožných buniek pred poškodením spôsobeným slnkom a ochrany DNA našich kožných buniek. Je to výsledok rokov výskumu a je podložený významnými klinickými údajmi.

Nevyhnutná ochrana počas dňa

Mnoho z nás siahne po SPF ochrane až keď je slnečno, ale vedeli ste, že UVA, viditeľné svetlo a infračervené žiarenie môžu vašu pokožku poškodiť po celý rok? Všetky tieto lúče vyžaruje slnko a sú dostatočne silné na to, aby prenikli aj cez sklo do interiéru. Takže aj v tých najoblačnejších dňoch je naša pokožka stále ohrozená.

Heliocare

Ochrana pred infra žiarením

Denné svetlo a infračervené žiarenie tiež spôsobujú poškodenie pokožky a vedú k predčasnému starnutiu pokožky. Heliocare 360 ​​° obsahuje systém Biosheild, ktorý chráni pokožku pred týmto svetlom – ako náš vlastný melanín, ale oveľa silnejší – a bojuje proti poškodeniu spôsobenému infračerveným žiarením.

UV ochrana

 Produkty Heliocare 360 ​​° obsahujú kombináciu minerálnych a neminerálnych filtrov na absorbovanie a rozptýlenie slnečných lúčov. Táto kombinácia umožňuje vysokú úroveň ochrany v rade nádherných formulácií. 360 ° Minerálna rada Heliocare je jedinou výnimkou, pretože obsahuje iba minerálne filtre. Jeho pokrokové zloženie znamená, že je ľahký a hodvábny a nezanecháva na pokožke žiadne biele povlaky, čo je častý problém mnohých produktov obsahujúcich iba minerálne filtre.

Enzýmy na DNA regeneráciu a antioxidanty

Poškodenie DNA je základnou súčasťou poškodenia slnečným žiarením, vďaka čomu sú postihnuté bunky neúčinné a v najhorších prípadoch spôsobujú mutácie a degradujú. Každý produkt Heliocare 360 ​​° obsahuje silné enzýmy na opravu DNA, ktoré nielen pomáhajú opraviť poškodenie, ale zabránia ďalším škodám. Okrem jedinečného a výkonného Fernblock® obsahuje Heliocare 360 ​​° aj ďalšie antioxidanty, ktoré pomáhajú zlepšovať zdravie pokožky, vrátane extraktu zo zeleného čaju, vitamínu C a E.

Eshop s kozmetikou

Kozmetické sety, doplnky, peeling a maska, krémy, tonery či sérum na pleť, ampulky, koncetráty, makeup, odličovače, opaľovací sprej aj výživové doplnky na pokožku i vlasy od značiek ENVY Therapy®, Medik8, Heliocare, Jalupro

Viac z nášho blogu:

C tetra cream medik8

Britská kozmetická značka Medik8

Kozmetická značka Medik8 bola založená v roku 2009 kozmetickým chemikom Elliotom Isaacsom. Vedcovi sa nepáčil trend “čistej” a prírodnej kozmetiky na trhu, ktorý spochybňoval…

Objavte náš obchod s kozmetikou

Neostrata® Gel Plus zlepšuje čistotu pórov, zjemňuje…

48,00 

Každodenná vysoká ochrana so 100% minerálnymi filtrami…

23,90 

Olejový koncentrát od ENVY Therapy® hĺbkovo regeneruje…

59,00 

Najsilnejšie olejové retinolové sérum s 1% vitamínom…

52,00 

Pore ​​Refining Scrub v sebe kombinuje exfoliačný…

33,00 

Intenzívny hydratačný krém s obsahom patentovanej zložky…

49,00 

Intenzívna 7 dňová kúra inšpirovaná efektom laserového…

79,00 

Unikátne ampulky so silným vitamínovým kokteilom napomáhajú…

69,00 

Výhodné balíčky ENVY Therapy

Hydrogélová maska instantne dodá pleti hydratáciu, živiny…

62,40 

Unikátne ampulky so silným vitamínovým kokteilom napomáhajú…

74,40 

Výhodný balíček ENVY Therapy® koncentrátu vitamínu C…

66,40 

Intenzívne protizápalové náplaste a ľahký gélový krém…

85,60