Inteligentné ingrediencie Heliocare

Fernblock

Každý výrobok Heliocare obsahuje Fernblock®, silnú prírodnú zložku, ktorá je pre radu Heliocare® jedinečná. Fernblock® pochádza z papradia Polypodium Leucotomos. Postupom času si táto rastlina vyvinula ochranný mechanizmus pred slnkom. Fernblock® využíva túto prírodnú rastlinnú silu na to, aby prospela pokožke toľkými spôsobmi, vrátane ochrany kožných buniek pred poškodením spôsobeným slnkom a ochrany DNA našich kožných buniek. Je to výsledok rokov výskumu a je podložený významnými klinickými údajmi.

Nevyhnutná ochrana počas dňa

Mnoho z nás siahne po SPF ochrane až keď je slnečno, ale vedeli ste, že UVA, viditeľné svetlo a infračervené žiarenie môžu vašu pokožku poškodiť po celý rok? Všetky tieto lúče vyžaruje slnko a sú dostatočne silné na to, aby prenikli aj cez sklo do interiéru. Takže aj v tých najoblačnejších dňoch je naša pokožka stále ohrozená.

Ochrana pred infra žiarením

Denné svetlo a infračervené žiarenie tiež spôsobujú poškodenie pokožky a vedú k predčasnému starnutiu pokožky. Heliocare 360 ​​° obsahuje systém Biosheild, ktorý chráni pokožku pred týmto svetlom – ako náš vlastný melanín, ale oveľa silnejší – a bojuje proti poškodeniu spôsobenému infračerveným žiarením.

UV ochrana

 Produkty Heliocare 360 ​​° obsahujú kombináciu minerálnych a neminerálnych filtrov na absorbovanie a rozptýlenie slnečných lúčov. Táto kombinácia umožňuje vysokú úroveň ochrany v rade nádherných formulácií. 360 ° Minerálna rada Heliocare je jedinou výnimkou, pretože obsahuje iba minerálne filtre. Jeho pokrokové zloženie znamená, že je ľahký a hodvábny a nezanecháva na pokožke žiadne biele povlaky, čo je častý problém mnohých produktov obsahujúcich iba minerálne filtre.

Enzýmy na DNA regeneráciu a antioxidanty

Poškodenie DNA je základnou súčasťou poškodenia slnečným žiarením, vďaka čomu sú postihnuté bunky neúčinné a v najhorších prípadoch spôsobujú mutácie a degradujú. Každý produkt Heliocare 360 ​​° obsahuje silné enzýmy na opravu DNA, ktoré nielen pomáhajú opraviť poškodenie, ale zabránia ďalším škodám. Okrem jedinečného a výkonného Fernblock® obsahuje Heliocare 360 ​​° aj ďalšie antioxidanty, ktoré pomáhajú zlepšovať zdravie pokožky, vrátane extraktu zo zeleného čaju, vitamínu C a E.

Obľúbené na našej blogovej poradni:

Načo slúžia peptidy v kozmetike? Podľa čoho si ich vyberať?

Peptidy sú krátke reťazce aminokyselín, ktoré majú schopnosť tvoriť bielkoviny potrebné pre stimuláciu tvorby kolagénu a elastínu. Presnejšie povedané; kolagén sa skladá z troch polypeptidových reťazcov, takže pridanie peptidov do vašej starostlivosti bude stimulovať pokožku k tvorbe kolagénu… Celý článok

Ako správne zaradiť a používať peeling na pleť?

Dehydrovaná, zapálená alebo aj na dotyk drsná pokožka je neraz spôsobená nesprávnym používaním peelingu. Ako je to možné? Naša pokožka sa obnovuje v priemere každých 15 až 30 dní. Čím sme starší, tým je tento proces pomalší. V zrelom veku tento proces trvá dokonca až 60 dní. V prípade, že… Celý článok.

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať?

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať? Vitamínu C v kozmetike v posledných rokoch nesmierne stúpa na obľúbenosti. Prečo je tomu tak? A čo všetko by ste mali o ňom vedieť v prípade, že ho chcete „céčko“ zaradiť do svojej starostlivosti o pleť? Vďaka čomu vitamín C napomáha významne udržiavať… Celý článok.

Podľa čoho si vybrať Heliocare krém?

Španielska značka Heliocare má vo svojom portfóliu veľké množstvo produktov s UV ochranou vo viacerých kozmetických líniach. Preto nie je ľahké vybrať si ten správny krém na váš typ pleti. Zhrnuli sme preto vlastnosti produktov z našej ponuky… Celý článok.