Fernblock

Každý výrobok Heliocare obsahuje Fernblock®, silnú prírodnú zložku, ktorá je pre radu Heliocare® jedinečná. Fernblock® pochádza z papradia Polypodium Leucotomos. Postupom času si táto rastlina vyvinula ochranný mechanizmus pred slnkom. Fernblock® využíva túto prírodnú rastlinnú silu na to, aby prospela pokožke toľkými spôsobmi, vrátane ochrany kožných buniek pred poškodením spôsobeným slnkom a ochrany DNA našich kožných buniek. Je to výsledok rokov výskumu a je podložený významnými klinickými údajmi.

Nevyhnutná ochrana počas dňa

Mnoho z nás siahne po SPF ochrane až keď je slnečno, ale vedeli ste, že UVA, viditeľné svetlo a infračervené žiarenie môžu vašu pokožku poškodiť po celý rok? Všetky tieto lúče vyžaruje slnko a sú dostatočne silné na to, aby prenikli aj cez sklo do interiéru. Takže aj v tých najoblačnejších dňoch je naša pokožka stále ohrozená.

Heliocare

Ochrana pred infra žiarením

Denné svetlo a infračervené žiarenie tiež spôsobujú poškodenie pokožky a vedú k predčasnému starnutiu pokožky. Heliocare 360 ​​° obsahuje systém Biosheild, ktorý chráni pokožku pred týmto svetlom – ako náš vlastný melanín, ale oveľa silnejší – a bojuje proti poškodeniu spôsobenému infračerveným žiarením.

UV ochrana

 Produkty Heliocare 360 ​​° obsahujú kombináciu minerálnych a neminerálnych filtrov na absorbovanie a rozptýlenie slnečných lúčov. Táto kombinácia umožňuje vysokú úroveň ochrany v rade nádherných formulácií. 360 ° Minerálna rada Heliocare je jedinou výnimkou, pretože obsahuje iba minerálne filtre. Jeho pokrokové zloženie znamená, že je ľahký a hodvábny a nezanecháva na pokožke žiadne biele povlaky, čo je častý problém mnohých produktov obsahujúcich iba minerálne filtre.

Enzýmy na DNA regeneráciu a antioxidanty

Poškodenie DNA je základnou súčasťou poškodenia slnečným žiarením, vďaka čomu sú postihnuté bunky neúčinné a v najhorších prípadoch spôsobujú mutácie a degradujú. Každý produkt Heliocare 360 ​​° obsahuje silné enzýmy na opravu DNA, ktoré nielen pomáhajú opraviť poškodenie, ale zabránia ďalším škodám. Okrem jedinečného a výkonného Fernblock® obsahuje Heliocare 360 ​​° aj ďalšie antioxidanty, ktoré pomáhajú zlepšovať zdravie pokožky, vrátane extraktu zo zeleného čaju, vitamínu C a E.

Categories: Naše značky