Detox Energia™ Doprajte svojej pleti poriadnu dávku energie.

Doprajte svojej pleti poriadnu dávku energie s líniou Detox Energia™. Inšpirovaný Jardin Sothys a po viac ako 4 rokoch výskumu Sothys Advanced teraz odhalil komplexné riešenie založené na jedinečnom a exkluzívnom triu účinných látok vrátane organického extraktu bazy čiernej ( patent v procese FR 1853898), novej generácie organického energizujúceho extraktu koreňa ženšenu sibírskeho a detoxikačných biomimetických peptidov s cieľom:

ZNÍŽIŤ VPLYV ZNEČISTENIA NA POKOŽKU

ZACHOVAŤ A POSILNIŤ ENERGIU V BUNKÁCH

ZNEČISŤOVANIE životného prostredia je forma agresie, ktorá vás môže ovplyvniť bez ohľadu na to, kde bývate (mesto alebo krajina) a je známe, že je príčinou PREDČASNÉHO STARNUTIA pleti na rôznych úrovniach:

— BIOLOGICKÁ
Znečisťujúce látky spúšťajú reťazové reakcie.

— BUNKOVÁ
Znečistenie odčerpáva energiu z buniek.

Celkové zvýšenie reaktivity kože, upchatie pórov a dehydratácia, spôsobujú prvotné oslabenie pleti (matná pleť, drsnosť, nevyváženosť, nezjednotená pleť, kožný mikrobióm) a potom sa zdá, že starne rýchlejšie. Kompletná produktová línia proti znečisteniu/pre ochranu/pre detoxikáciu pleti.

* detox = pomáha obmedziť poškodenie pokožky spôsobené znečistením

SYNERGICKÝ PROGRAM / STAROSTLIVOSŤ NA DOMA

Pre ochranu pleti každý deň, zachová jej krásu a viditeľne bojuje proti starnutiu.

Energizujúce sérum
ENERGIZUJÚCE SÉRUM

Toto extrémne jemné a ľahké sérum bolo vyvinuté na pomoc a ochranu pleti v akejkoľvek situácii v boji proti škodlivým vplyvom oxidačného stresu, ktorý značne vplýva na starnutie pokožky.

Výsledok: pleť vyzerá očistená od znečistenia*, spevnená a okysličená. Vyzerá mladšie a jej vitalita je značne obnovená. Pleť je žiarivá a svieža.

Toto ultra-koncentrované sérum je dokonalým pomocníkom v starostlivosti o vašu pleť. Jeho ľahká textúra umožňuje jeho použitie krok pred aplikáciou iných sér a optimalizuje efektivitu následne použitého krému.

Energizujúce sérum

Energizujúci detoxikačný omladzujúci krém
ENERGIZUJÚCI DETOXIKAČNÝ* OMLADZUJÚCI KRÉM

Znečistenie môže byť príčinou nerovnováhy v mikroflóre našej pleti. Pleť je oslabená a stráca svoju prirodzenú obrannú funkciu. Preto predstavujeme efektívneho spojenca v tomto boji s dennými agresormi. Tento detoxikačný*, energizujúci, rebalancujúci krém odhaľuje žiarivosť každej pleti, dokonca aj mdlej a stresovanej.

Jeho tajomstvo: Morský komplex, ktorý vyvažuje pokožku a pomáha posilňovať jej obranyschopnosť a chrániť ju pred každodenným stresom.

Výsledok: Pokožka je obohatená a detoxikovaná, postupne sa obnovuje jej rovnováha a pohodlie. Jej prirodzená žiara je oživená, vyzerá viditeľne mladšia.

Energizujúci detoxikačný omladzujúci krém

Ochranná detoxikačná esencia

OCHRANNÁ DETOXIKAČNÁ* ESENCIA

Nová zbraň v boji proti enviromentálnemu stresu vhodná na zapojenie do vašej každodennej kozmetickej rutiny na ochranu mladosti pleti. Táto formula funguje ako bariéra proti znečisteniu. Jej inovované balenie s dávkovačom zabezpečí presnú dávku potrebnú na ochranu počas dňa. Vaša pleť bude zahalená do veľmi príjemného hydratačného závoja.

Odporúčanie od našej kozmetičky:
Nakvapkajte pár kvapiek do dlane ruky a naneste na tvár a krk. Zapracujte poklepmi do pokožky.
Použite ráno po použití vášho krému na ochranu pokožky a večer po očistení pleti, pred použitím krému na ochranu pokožky pred znečistením.

Ochranná detoxikačná esencia

Energizujúce rozžiarujúce ampulky
ENERGIZUJÚCE ROZŽIARUJÚCE AMPULKY

Energizujúce rozžiarujúce ampulky fungujú ako instantná transparentná maska, ktorá okamžite vyhládza vrásky, pretože obsahujú zjemňujúce/sťahujúce duo extrakty z bukových púčikov a mandľových biovlákien.

Odporúčanie od našej kozmetičky:
Po vyčistení pleti, naneste svoj klasický Sothys krém, potom naneste obsah z celej ampulky na tvár, krk a jemne vmasírujte do pleti. Môže sa kombinovať s podkladovým make upom na vytvorenie nepriestrelného make-upu!

 

Energizujúci korektor
ENERGIZUJÚCI KOREKTOR

Úžasná textúra, ktorá sa počas aplikácie mení a prispôsobí tónu danej pleti. ­­­­­­­­­­­­­Tento EE** krém obsahuje zapuzdrené pigmenty, ktoré sa pri nanášaní rozbijú a okamžite skryjú všetky nedostatky, ktoré sú viditeľné na povrchu pleti. Jediným krokom zmiznú všetky viditeľné nedostatky a pleť je zjednotená.

Odporúčanie od našej kozmetičky:
Ideálny na použitie ako podkladová báza pod make up, môže byť použitý aj samostatne na rozžiarenie pleti – na ultra-prirodzený korigujúci efekt.

 

SYNERGICKÝ PROGRAM/PROFESIONÁLNE OŠETRENIE DETOX ENERGIA™

Ošetrenie trvajúce hodinu a 15 minút, ktoré dodá pleti energiu a pomáha jej brániť sa v každej situácii pred škodlivými účinkami enviromentálneho stresu, ktorý môže urýchliť jej starnutie.

Základ tohto intenzívneho ošetrenia tvorí trio exkluzívnych účinných látok* pre ochranu proti znečisťovaniu/detoxikáciu/dodanie energie.

* Organický extrakt z Bazy čiernej – Sibírsky ženšen – detoxikačné peptidy

FÁZA 1
Intenzívne detoxikačné čistenie
Detox Energia™
FÁZA 2
Ochrana proti znečisteniu a detoxikácia
Detox Energia™
FÁZA 3
Omladenie
a detoxikácia pleti
Detox Energia™
FÁZA 4
Vyváženie
pleti
Detox Energia™
FÁZA 5
Detoxikačná maska ako ochrana proti znečisteniu
Detox Energia™
FÁZA 6
Záver ošetrenia pre ochranu pleti pred znečistením
Detox Energia™

Detox Energia™

7ml balenie Energizujúceho séra dostane klient na konci ošetrenia domov na predĺženie účinku ošetrenia.

Omladzujúca starostlivosť

*% spokojnosti po jednom intenzívnom ošetrení Detox Energie™ a po jednom týždni s použitím Energizujúceho séra ráno a večer, alebo po sérii troch intenzívnych ošetrení Detox Energie™ a tri týždne s použitím Energizujúceho séra ráno a večer. Test sa uskutočnil na 28 ľuďoch (21 žien + 7 mužov).
** Klinické hodnotenia vykonané na 28 ľuďoch (21 žien + 7 mužov). Priemerné výsledky po jednom Detox Energie™ intenzívnom ošetrení a jeden týždeň s použitím Energizujúceho séra ráno a večer, alebo po sérii troch Detox Energie™ Intenzívnych ošetrení a tri týždne s použitím Energizujúceho séra ráno a večer.

Obľúbené na našej blogovej poradni:

Načo slúžia peptidy v kozmetike? Podľa čoho si ich vyberať?

Peptidy sú krátke reťazce aminokyselín, ktoré majú schopnosť tvoriť bielkoviny potrebné pre stimuláciu tvorby kolagénu a elastínu. Presnejšie povedané; kolagén sa skladá z troch polypeptidových reťazcov, takže pridanie peptidov do vašej starostlivosti bude stimulovať pokožku k tvorbe kolagénu… Celý článok

Ako správne zaradiť a používať peeling na pleť?

Dehydrovaná, zapálená alebo aj na dotyk drsná pokožka je neraz spôsobená nesprávnym používaním peelingu. Ako je to možné? Naša pokožka sa obnovuje v priemere každých 15 až 30 dní. Čím sme starší, tým je tento proces pomalší. V zrelom veku tento proces trvá dokonca až 60 dní. V prípade, že… Celý článok.

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať?

Vitamín C na pleť a vlasy, prečo a ako ho používať? Vitamínu C v kozmetike v posledných rokoch nesmierne stúpa na obľúbenosti. Prečo je tomu tak? A čo všetko by ste mali o ňom vedieť v prípade, že ho chcete „céčko“ zaradiť do svojej starostlivosti o pleť? Vďaka čomu vitamín C napomáha významne udržiavať… Celý článok.

Podľa čoho si vybrať Heliocare krém?

Španielska značka Heliocare má vo svojom portfóliu veľké množstvo produktov s UV ochranou vo viacerých kozmetických líniach. Preto nie je ľahké vybrať si ten správny krém na váš typ pleti. Zhrnuli sme preto vlastnosti produktov z našej ponuky… Celý článok.