Sothys Paris

  • Pracujeme s profesionálnou kozmetickou značkou Sothys Paris, ktorá ponúka jedinečný koncept kozmetických ošetrení pre všetky typy pleti. Francúzska firma má viac ako 70 ročnú tradíciu a stále rovnakú vášeň pre krásu. Pre zachovanie kvality majú intenzívne a špecifické ošetrenia svoj postup a kroky – masážne techniky a produkty vyrobené presne len na konkrétne ošetrenie. Jednotlivé produkty sú balené samostatne na každé ošetrenie, aby sa zamedzilo ich oxidácii a zachovávali si svoju účinnosť. Tieto postupy a produkty sú vytvárané vedcami v laboratóriach tak, aby boli v súlade so zdravím pleti, rešpektujúc jej potreby a funkcie. Vďaka tomu dosiahneme vždy okamžite viditeľné výsledky. Či už vás trápi aknózna pleť, alebo si len chcete oddýchnuť pri relaxačnej masáži tváre. Neustála inovácia produktov s množstvom patentovaných aktívnych látok, a k tomu exkluzívna masáž Digi-Esthétique® urobia z klasického kozmetického ošetrenia nezabudnuteľný zážitok. Doprajte svojej pokožke starostlivosť s okamžitými výsledkami. Doprajte si Sothys Paris.
     

Envy Therapy®

,

ENVY Therapy® Antiaging Cream

ENVY THERAPY® Antiaging Cream
Vytvorený s cieľom posilniť pleť proti procesu starnutia, pleťový krém s výnimočným zložením poskytuje pleti celodennú hydratáciu, neutrali­záciu škodlivých vonkajších vplyvov a pomáha ju omladzovať.

,

ENVY Therapy® Enzymatic Peeling

Exfoliant v podobe gélového enzymatického peelingu s kyselinou salicylovou (BHA kyselina) a prírodnými enzýmami extrahovanými zo superovocia – ananásu a papáje. 

,

ENVY Therapy® Overnight Hydrating Mask

Extra porcia hydratácie a výživy v podobe intenzívnej nočnej masky napomáha zadržiavať vlahu, podporuje ochrannú kožnú bariéru, zvyšuje hydratáciu, zabraňuje vysušovaniu pleti.

,

ENVY Therapy® Hydrating Cream

Intenzívny hydratačný krém s obsahom patentovanej zložky Glycoderm®, kyselinou hyalúronovou, mandľového a jojobového oleja. Priaznivo pôsobí na regeneráciu buniek a hydratáciu pleti.